Ana Sayfa > Reklam Siparişi 20 Kasım 2018 Salı    


(Aşağıdaki banka hesabına ödemeyi yaptığınız gün içerisinde reklamınız yayınlanmaya başlar ve bu tarihten 10 tam gün sonra sona erer.)

Başlık:

Imajınızın URL si (imajınız 90 x 90 ölçülerinde olmalıdır) :

Reklamın text metni Satır-1. Lütfen 40 harfi geçirmeyin.

Reklamın text metni Satır-2. Lütfen 40 harfi geçirmeyin.

Tıklandığında gidilecek url:


Sizinle bağlantı kurabileceğimiz email adresiniz

Mükellef ismi/Şirket ismi

Adres

Vergi Dairesi (Yoksa boş bırakınız)

Vergi No (Yoksa boş bırakınız)

Ödemeyi aşağıdaki hesaba yapınız. Dekont açıklamasına sadece, tıklandığında gidilecek domain bilgisini yazınız. Örnek : alanadiniz.com/reklaminissayfamiz.htm ise, aciklamaya sadece alanadiniz.com yazınız. Lütfen ödemeyi yaptığınızda

reklam@erle.com.tr

adresine mail atarak bildiriniz.

Banka : Garanti Bankası
Hesap Sahibi : ERLE Yazılım ve Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
Şube : Beşiktaş
Şube Kodu : 399
Hesap No : 6299930
Ödenecek Tutar : 25,00 TL

Reklam çalışma şeklimiz ile önemli bilgiler :
1. Cinsel içerikli, Ahlaka aykırı, Kanunlara aykırı, Şans oyunları içerikli, Cep telefonu kontör veya melodi için reklamları kabul etmemekteyiz. Lütfen bu konularda reklam vermeyiniz.
2. Reklam kodunda rel=nofollow kullandığımızdan reklam çalışmamız, link alma amaçlı reklam vermeye uygun değildir. Amacınız sadece link almak ise, vereceğiniz reklam amacınıza uygun olamayacaktır.
3. Reklamın yayınlanma süresi, reklamın yayına girdiğinin ertesi gününden itibaren 10 tam gündür.
4. Reklam bilgilerini girerken, verilen harf sınırlamalarını aşmanız durumunda, izin verilen harf kadar kısım yayınlanacaktır. Lütfen girdiğiniz reklam metnini formu göndermeden evvel kontrol etmeyi unutmayınız.
5. Reklam Yerleşimi : Sitenin öncelikli olarak sol kolonundan başlamak üzere, en yukarıdan itibaren reklam kutunuz yerleştirilecektir. En üste en önce reklam verenin reklamı yayınlanacak, bu reklamın süresi bittiğinde diğer reklamlar bir yukarı kaydırılacaktır. Reklamlar, gereken durumlarda sitenin sağ kolonunda da yukarıdan başlamak üzere yayınlanabilecektir.
6. Reklam Boyutu : Kutu reklamlar 160 piksel genişliğindeki kolonlarda yayınlanmaktadır. Kutunun şekli, Resim - Başlık - 1.satır - 2. satır - 3. Reklam URL si olarak yayınlanmaktadır.
7. Reklam Performans takibi : Reklamları, google admanager alt yapısı kullanarak yayınlanmakta olup, gerekli performans raporları bu sistem üzerinden takip edilmektedir. Reklam verenin talebi üzerine, reklam sürenizin bitiminde bu raporlar size iletilecektir.
8. Reklam Faturası : Forumda doldurulan bilgilere göre KDV dahil 25 TL tutarındaki faturanız iletişim bilgilerinde verilen adresinize postlanacaktır.
9. Verilen Reklam, anasayfa dahil olmak üzere sitenin tamamında yayınlanacaktır.