Klasör Gizle  1.0

Bir bakışta, Klasör Gizle

klasörlerinizi ve bu klasörlerin içerdiği dosyaları gizleyebilirsiniz
Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,49 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 4143 Download Sayısı :
22 Nisan 2006Eklenme Tarihi :
DeLiDoLuNeTÜretici :
Görüşleri Okuyun (9) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Bu program ile başkalarının görmesini istemediğiniz yada güvenliğinden şüphe ettiğiniz klasörlerinizi ve bu klasörlerin içerdiği dosyaları gizleyebilirsiniz.

Programı yükledikten sonra tek yapmanız gereken çalıştırmak ve ilk olarak yönetici girişi yapmak (programa atanmış ilk yönetici parolası "123456"dır).

Program sizin seçtiğiniz klasörleri tamamen görünümden kaldırıyor ve tekrar programa girerek görünür hale getirmedikçe görünmesini imkansız kılıyor, yani programa girerek yönetici girişinden sonra klasörlerinizi tekrar görünür hale getirmediğiniz sürece klasörlerinizi siz bile göremezsiniz.

Programın kullanımı çok basit. Yönetici girişinden sonra dizinlerde gezin ve gizlenmesini istediğiniz klasörleri seçerek "Klasörü Gizle" düğmesine tıklayın, bu sayede klasör ve içerisindeki dosyalar gizlenecektir.
Gizlediğiniz klasörleri listeleyen menü sayesinde ise gizlenmiş klasörleri görünür hale dönüştürebilirsiniz. Bunun için "Gizli klasörler" listesinden görünür hale getireceğiniz klasörü seçmeniz ve "Gizlemeyi kaldır" düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Program dilerseniz varsayılan olarak atanmış olan "123456" yönetici şifresini değiştirmenizede olanak tanıyor. Bunun için yönetici girişi penceresinin üstündeki menüden "Şifre değiştir"e tıklamanız ve size gösterilen yolları izlemeniz yeterlidir.

Üreticinin diğer programları

Çizgi film Avatar'dan esinlenerek yapılmış bir çevrimiçi RPG oyun. Oyunda amacınız karakte...
Bu program ile elinizde bulunan *.mp3 ses dosyalarının içerisinde bulunan, genelde yapımcı...
Bu program sayesinde sisteminize tanıtılmış olan dosya uzantılarını listeleyebilir, simgel...
Bu program sayesinde bilgisayarınızda yüklü MIDI teknolojisini kullanarak piyano çalabilir...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar