Windows Live Messenger   8.0.0566 Beta

Bir bakışta, Windows Live Messenger

Türkçe Live Messenger Anında Mesajlaşma istemcisi yeni kuşak msn
Win XP/Win 2000/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
13,21 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 4567 Download Sayısı :
22 Mart 2006Eklenme Tarihi :
Microsoft Corp.Üretici :
Görüşleri Okuyun (29) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Ve MSN sessiz sedasız biçimde Live Messenger'ı tüm kullanıcıların hizmetine sundu. Önceleri sadece resmi beta kullanıcılarının oturum açabildiği program artık tüm kullanıcıların test edebileceği ve oturum açabileceği public beta halini aldı.

Geliştirilmiş ve birden fazla renk ayarına sahip arayüz ile göze hitap eden Messenger Live, çevrimdışı mesaj gönderme, dosya paylaşımı, kişisel adres defteri ve geliştirilmiş ses ve görüntülü chat imkanlarıyla çok rahat ve eğlenceli bir kullanım olanağı sunuyor.

Windows Live™ Messenger, yeni kuşak MSN Messenger olacak. Messenger'la ilgili olarak önceden hoşunuza giden tüm özellikleri, kişi listenizi, ifadeleri, arkadaşlarınıza metin, ses ve görüntü yoluyla anlık erişiminizi içerdiği gibi, bunlara ek olarak neredeyse sihirli bir el çabukluğuyla belgelere bağlanmanıza ve bunları paylaşmanıza olanak tanıyan yeni yollar da sağlar. Her zamanki gibi, Messenger ücretsiz olarak karşıdan yüklenebilir ve özelliklerinin çoğu kullanılabilir

Paylaşım Klasörleri nedir?

Paylaşım Klasörleri, kişisel fotoğrafları, belgeleri ve dosyaları Messenger kişilerinizle paylaşmanız için yeni ve basit bir yol sağlayacak. Dosyaları yalnızca Messenger'daki kişi adlarından birine sürükleyerek Paylaşım Klasörü oluşturabileceksiniz. Bu işlem, hem sizin hem de kişinizin bilgisayarında dosyaların eksiksiz birer kopyasını ve masaüstünde Messenger'dan erişilebilecek olan Paylaşım Klasörünü oluşturacak.


DownloadArsivi'nden Not:

Program sadece Hotmail ve MSN uzantılı mail adresi olanların hizmetine sunulmuştur. Hotmail ve MSN uzantılı hesabı olanlar http://ideas.live.com adresinden kayıt olmalılar. Veya tanıdıkları bir MSN 8 kullanıcısından Beta davetiyesi talep etmeliler.

Üreticinin diğer programları

Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir p...
Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 Türkçe Dil Paketi, Türkçe için çevrilmiş hata iletileri ...
Microsoft Visual C++, Microsoft tarafından Visual Studio projesi dahilinde geliştirilen C+...
Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için gerekli tek eklentidir. Sadece yeni birk...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar