Network OKEY  3.2

Bir bakışta, Network OKEY

Canınız bilgisayarda başkalarıyla okey oynamak istiyor ama her seferinde
Win Me/Win NT/Win 2000/Win 95/Win 98/Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
1,51 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 50862 Download Sayısı :
04 Ağustos 2005Eklenme Tarihi :
AHSEN YazılımÜretici :
Görüşleri Okuyun (13) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 800x600 üzeri bir ekran çözünürlüğü, ağ üzerinde normal bir bilgisayar
Uyarılar :
Canınız bilgisayarda başkalarıyla okey oynamak istiyor ama her seferinde internete bağlanmak canınıza tak mı etti? Bilgisayara karşı okey oynamak size sıkıcı mı geliyor? Karşınızda gerçek insanlarla oynayıp, yendiğinizde keyif almak ve bunun muhabbetini yapıp rahatlamak mı istiyorsunuz?

O halde "Network Okey" tam size göre... Artık işyerinizdeki, internet cafenizdeki veya evinizdeki yerel ağ üzerinden diğer insanlarla okey masası kurup taş dizme derdi, hile yapma ihtimali olmadan boş vakitlerinizi eğlenceli hale getirmek mümkün!

Şimdiye kadarki okey oyunları ya internetten online olarak oynanıyordu ki, internet bağlantısı olmayanların günahı neydi? Ya da bilgisayara karşı tek kişi oynamak zorundaydınız ki, makinelere karşı oyun oynamak hiçbir zaman eğlenceli olmamıştır, çünkü makineyi yendikten sonra ona “nasıl yendim ama" diyemezsiniz veya onunla iddiasına oynayamazsınız. Bunlardan dolayı yenseniz de, yenilseniz de gerçek insanlarla oynadığınız oyun tadını vermez.

NetworkOkey sayesinde işyerinizi öğle araları veya boş vakitlerinizde, yerinizden hiç kalkmadan, okey takımı olmadan, ortamı kahvehaneye çevirmeden, iş stresinden kurtulup, çok eğlenceli bir ortama dönüştürebilirsiniz. Aynı şeyi arkadaşlarınızla bir internet kafede veya evinize kurduğunuz yerel ağ üzerinden yapmanız da mümkün.

Gereksinimler:
NetworkOkey oyununu oynamak için, ağ üzerinde normal bir bilgisayara, herhangi bir “Windows” işletim sistemine, 800x600 üzeri bir ekran çözünürlüğüne sahip olmanız yeterli.

Kurallar:
Normal okey masasında geçerli bütün kurallar ve hamleler bu oyunda da geçerlidir.

Özellikler:
• Öncelikle oyunu oynamak için 4 kişiye ihtiyaç vardır.
• Oyunu ilk açan kişinin “ana makina” olması, diğerlerinin de ilk ekrana gelen listeden ona bağlanması gerekir. Oyunun ayarlarını sadece “ana makina” değiştirebilir. • 4 kişi bulunduktan sonra, program “ana makina” dan ortağını seçip, oyunu başlatmasını isteyecektir. • Programın rastgele seçtiği oyuncuya 15 taş

Üreticinin diğer programları

Tesisat projeleri çizen firmalar için kalorifer tesisatı proje çizimlerini kolaylaştıran a...
Boru, genel imalat ve havalandırma (HVAC) kanalları metraj yazılımı Tesisat projesi çizen...
Tesisat projesi çizen firmaların zorluk çektiği bir konu da yaptıkları projenin metraj lis...
Tesisat projeleri çizen firmalar için kalorifer tesisatı proje çizimlerini kolaylaştıran a...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar