Du Meter Türkçe  3.07

Bir bakışta, Du Meter Türkçe

DU Meter Türkçe sayesinde gerçek bağlantı hızınızın , ne zaman hızlandığını
Win Me/Win NT/Win 2000/Win 95/Win 98/Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
1,36 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 11782 Download Sayısı :
02 Nisan 2005Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (1) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Sınırsız
Uyarılar :
DU Meter Türkçe sayesinde gerçek bağlantı hızınızın , ne zaman hızlandığını öğrenebilirsiniz. Kronometresi sayesinde program indirirken tam olarak ne kadar sürdüğünü ve her türlü hesapları öğrenebilirsiniz. Program system tray'e yapışır ve buradan programı kolayca idare edebilirsiniz. Dial-Up ayarlarınızı Du Meter ile ayarlayabilirsiniz.

TürkTelekom'un uygulamaya aldığı LimitliADSL bağlantısı ile daha düşük ücret ödeyerek internete bağlanmak mümkün. Ancak acaba aylık kullanımı aşarsam, yada ne kadar limitim kaldı gibi sorular kullanıcıların kafalarını oldukça karıştırmaktadır. Bu program ile günlük, haftalık ve aylık olarak raporlama alabiliyorsunuz ve bu dertten kurtulabiliyorsunuz.

Program kendini C: sürücüsünün içinde Program Files dizinin altındaki DU Meter dizini altına kuracaktır. Bu klasöre gidip DU METER isimli dosyayı bulun. ve bunu silin yada başka bir dizine taşıyın. daha sonra aşağıdaki Türkçeye çevrilmiş DU METER dosyasını alıp dizinin içine kopyalayın. ve programı çalıştırdığınızda Türkçe olarak bir Bağlantı İstatistik Programına sahip olacaksınız..

Üreticinin diğer programları

DU Meter Türkçe sayesinde gerçek bağlantı hızınızın , ne zaman hızlandığını öğrenebilirsin...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar