CADopia IntelliCAD Standard SP1  5.0.20

Bir bakışta, CADopia IntelliCAD Standard SP1

IntelliCAD, AutoCAD yapısında, çizim formatı da AutoCAD™ gibi DWG.
Win NT/Win 2000/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
199$Fiyatı :
26,56 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1054 Download Sayısı :
25 Mart 2005Eklenme Tarihi :
CADopiaÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 22
Uyarılar :
IntelliCAD, AutoCAD yapısında, çizim formatı da AutoCAD™ gibi DWG. Tüm AutoCAD komutlarını içeriyor. Yalnızca bir kaç saatlik göz atmayla tüm AutoCAD kullanıcıları intelliCAD'e geçebilirler. Böylece sizi personel eğitimi masraflarından kurtarır. Ayrıca kalifiye eleman bulma zorluklarını da ortadan kaldırıyor.

IntelliCAD'in de temel çizim formatı da AutoCAD™ gibi DWG'dir. Bu nedenle geçmişte oluşturduğunuz tüm çizim arşivinizi hiç bir dönüşüme ihtiyaç duymadan birebir açabilir ve çiziminize devam edebilirsiniz. Kaydettiğiniz dosyayı da tüm AutoCAD versiyonları açabilir. Bu şekilde diğer mühendis ve mimarlar ile yapacağınız dosya alışverişlerinde de sorun yaşamazsınız.

IntelliCAD, AutoCAD'in tüm komutlarını içermekte ve çizim mantığında hiç bir farklılık bulunmamakta. Eski AutoCAD kullanıcıları sadece birkaç saatlik göz atmayla intelliCAD'e geçip işlerine devam edebilirler. Bu nedenle intelliCAD sizi eğitim masraflarından olduğu gibi kalifiye eleman bulma ve yetiştirme zorluklarından da kurtarıyor.

Rutin işleriniz kolaylaştırmak ve hızlandırmak için kullandığınız veya kendi yazdığınız AutoLISP programlarını hemen hemen hiç bir değişiklik yapmadan aynen kullanabilirsiniz.

Üreticinin diğer programları

IntelliCAD, AutoCAD yapısında, çizim formatı da AutoCAD™ gibi DWG. Tüm AutoCAD komutlarını...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar