Organic Art  0.4

Bir bakışta, Organic Art

Evolva ve The Thing oyunlarını geliştiren Computer Artworks firmasının beyni
Win Me/Win NT/Win 2000/Win 95/Win 98/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
5,09 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1207 Download Sayısı :
22 Mart 2005Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (2) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Sınırsız
Uyarılar :
Evolva ve The Thing oyunlarını geliştiren Computer Artworks firmasının beyni William Latham ve matematik dahisi Michael Atkinson’dan olağanüstü bir ekran koruyucu. William Latham uzun yıllar doğayı ve doğadaki organik yapılaşmayı gözlemlemiş ve bu gözlemlerini dijital sanatına yansıtmış sıra dışı bir sanatçı. 1996 yılında, Computer Artworks firması henüz ortada yokken, dahi bilgisayar programcısı Michael Atkinson’la birlikte geliştirdiği Organic Art adındaki yazılımıyla özellikle Avrupa’da büyük ilgi görmüş; bir yıl sonra bu yazılımı kullanarak Microsoft için hazırladığı ekran koruyucuyla ise dikkatleri üzerine toplamayı başarmış. Son olarak 1999’da Organic Art yazılımının Deluxe versiyonunu, kendi kurmuş olduğu Computer Artworks çatısı altında geliştiren Latham, bu yeni yazılımının demosu olma özelliğini taşıyan ikinci “organik” ekran koruyucusunu aynı yıl yayınladı.

Organic Art Deluxe’ün ekran koruyucusu bugün bile en iyi ekran koruyucular arasında kabul ediliyor. Bu olağanüstü ekran koruyucuyu özel kılan; Latham’ın yıllarca yapmış olduğu organik yaşamla ilgili gözlemlerini başarıyla bilgisayar ekranında sergiliyor olması. Bunun yanında ekran koruyucuda kullanılan Direct3D destekli; environmental mapping, alpha blending, motion blur ve real-time shadowing gibi görsel efektler büyüleyici görüntülerin ortaya çıkmasında çok büyük pay sahibi oluyorlar.

Siz de kendi “organik” ekran koruyucunuzu oluşturmak isteyebilirsiniz ve bunun için tek yapmanız gereken 10-15$ civarı bir tutar karşılığında Organic Art Deluxe yazılımını satın almak. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için Computer Artworks'un resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ama önce, ekran koruyucularını indirip bu üstün yazılımın neler yapabileceğini görmeniz yerinde olur.

Üreticinin diğer programları

Evolva ve The Thing oyunlarını geliştiren Computer Artworks firmasının beyni William Latha...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar