Winamp Türkçe Dil Eklentisi  5.07

Bir bakışta, Winamp Türkçe Dil Eklentisi

Winamp 5.x sürümleri için Nullsoft şirketi tarafından çıkartılan resmi Türkçe
Win Me/Win NT/Win 2000/Win 95/Win 98/Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,05 MBBoyutu :
Bugün: 1      Bu hafta: 1      Toplam: 69380 Download Sayısı :
17 Mart 2005Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (42) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Sınırsız
Uyarılar : Winamp 5
Winamp 5.x sürümleri için Nullsoft şirketi tarafından çıkartılan resmi Türkçe Dil Eklentisi. Bu dosya herhangi bir Winamp 5.x sürümünde rahatlıkla çalışabilir. MP3 Player olarak ortaya çıkan ve oldukça popüler olan Winamp programı, son sürümlerinde bir MP3 player’ı olmaktan çıkarak birçok ses formatını destekleyen bir player haline dönüşmüş durumda. Winamp’ın desteklediği ses formatları şunlardan oluşuyor: MP3, WAV, VOC, IT, XM, S3M, STM, MOD, DSM, MED, FAR, ULT, MTM, 669, MID, MP2, MPG, CDA, M3U, PLS, ASX. Bütün bu formatlardan öte, eklenecek herhangi bir plug - in’le başka formatların desteklenmesi de söz konusu olabiliyor. Playlist ve Equilizer’ı bulunan Winamp, tüm bu ses formatlarını Windows ses formatı olan WAV formatına dönüştürebiliyor. Başka bir plug - in’se ses efektleri ve müziğin ritmine göre görsel efektler sunan plug - in’lerden oluşuyor. Winamp’ın dosya boyutunun çok küçük olması ve bütün bu özelliklere rağmen son derece hızlı çalışması.

Winamp, birçok güçlü özelliği küçük bir dosya boyutunda barındıran popüler bir yazılım. Genelde MP3 dosyalarını dinlemek için kullanılan program, MP3’ün yanı sıra wma, wav, voc, mod ve audiosoft gibi birçok popüler dosya biçimini de destekliyor. Bunun yanısıra CD dinlemek de mümkün. Programda grafik ekolayzer, şarkı listesi, şarkılar hakkında bilgi veren ID3 panosu ve bir de küçük Web tarayıcısı bulunuyor. Ayrıca, eklentiler sayesinde programı beğeninize daha da uygun bir hale getirmeniz, seslere uygulanan efektleri artırmanız mümkün. Nullsoft'un "visualizations" diye adlandırdığı hareketli görüntüler de cabası. Winamp’i indirin ve neden bu kadar popüler bir program hale geldiğini kendi gözlerinizle görün. Ayrıca programın görüntüsünü beğenmezseniz İnternet’ten bulacağınız "skin"leri de kullanabilirsiniz. Bu pakette WMA ve ASFS desteği de bulunuyor.

Sabit ve akış halindeki MP3 dosyalarını çalma kapasitesiyle Winamp, kendi alanında en popüler programlardan biri. Bu ücretsiz sürümde programa yeni ve güçlü fonksiy

Üreticinin diğer programları

Winamp 5.x sürümleri için Nullsoft şirketi tarafından çıkartılan resmi Türkçe Dil Eklentis...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar