Jardinains!  1.1

Bir bakışta, Jardinains!

Bağımlılık yaratacak derecede güzel ve bir o kadar da sevimli bir board oyunu.
Win Me/Win 2000/Win 95/Win 98/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
4,16 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 19029 Download Sayısı :
16 Mart 2005Eklenme Tarihi :
JardinainsÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Sınırsız
Uyarılar :
Bağımlılık yaratacak derecede güzel ve bir o kadar da sevimli bir board oyunu. Dx-Ball'a sıkı bir alternatif aynı zamanda. Dünya çapında Tetris kadar popüler ve yaygın olmayı başarabilmiş Arkanoid tarzı oyunlar yıllardır bıkmadan oynanıyorlar. Bu tür oyunların kolay geliştirilebilmelerinden olsa gerek, her gün yeni bir Arkanoid klonu ile karşılaşıyoruz. Çoğu kişi Dx-Ball 2'nin bu türdeki en iyi oyun olduğunu düşünüyor fakat Dx-Ball 2'nin gölgesinde kalmış çok kaliteli oyunlara rastlamak da mümkün. Vilkanoid bunlardan biri mesela, üzerinde oldukça uğraşılmış sıradışı bir board oyunu (ücretsiz oyunlar bölümümüzde bulabilirsiniz). Thomas Darby tarafından geliştirilen Jardinains ise sunduğu konsept açısından Wilkanoid’i andıran ve aynı ölçüde sıradışı bir oyun.

Jardinains’i tek kelimeyle özetlemek gerekirse; “muzır” oldukça uygun bir kelime olur. Oyundaki gülünç unsurlar sonu bazen kahkahalara varacak derecede sinirlerinizi gevşetebiliyor. Öyle ki; siz oyunun başında kahkahalar atıyorken dışarıdan yabancı gözlerle sizi izleyen kişiler, siz oyun oynadığınız söylediğinizde “hadi ordan” şeklinde karşılık verebiliyor. Oyunu muzır kılan en büyük etken ise sesleri aslında. Bu yüzden oyunu sessiz oynamamaya özen göstermek gerekiyor.

Jardinains; canınızın çok sıkkın olduğu anlarda ilaç etkisi yapacak, bütün stresinizi alacak ve karşılığında yüzünüze gülücükler yerleştirecek tatlı bir oyun. Ne yapın edin oynayın ve emin olun ki Jardinains’ten kolay kolay vazgeçemeyeceksiniz!

Üreticinin diğer programları

Bağımlılık yaratacak derecede güzel ve bir o kadar da sevimli bir board oyunu. Dx-Ball'a s...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar