iMarkup  1.0

Bir bakışta, iMarkup

İnternet'te gezinirken tıpkı bir kitabın sayfalarına not düşer gibi işaretler
Win Me/Win NT/Win 2000/Win 95/Win 98/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
SharewareLisans :
39$Fiyatı :
3,29 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 399 Download Sayısı :
15 Mart 2005Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30
Uyarılar :
İnternet'te gezinirken tıpkı bir kitabın sayfalarına not düşer gibi işaretler bırakmak ister misiniz? iMarkup'ı deneyin! iMarkup; şimdiye kadar eşine rastlamadığımız ilginç ve "sihirli" bir yazılım. Internet Explorer'a entegre oluyor ve gezinti sırasında sayfaların dilediğiniz yerini işaretlemenize izin veriyor. İşaretlenen bölümler ise sayfaya bir sonraki girişinizde belirlediğiniz işaretle ekrana yansıtılıyor. Böylece önemli bulduğunuz başlıklara, konulara, resimlere vb. her türlü sayfa içeriğine çok daha rahat ulaşabiliyorsunuz.

iMarkup'ta Web sayfalarına fırçayla istediğiniz renk ve kalınlıkta çizgiler, normal ve şeffaf (transparan) post-it'ler ekleyebiliyorsunuz. Bunun yanında kullanabileceğiniz ok işareti, soru işareti gibi hazır semboller de var. Sayfalarda sizi başka adreslere yönlendirecek bağlantılar, işaretlediğiniz konuyla ilgili dosyalar da kullanabiliyorsunuz. Hatta gezinirken konuyla ilgili aklınıza gelen sözler, şarkılar, şiirler vb. sesinizle ifade edebileceğiniz her şeyi konuyla ilişkilendirebilir ve daha sonra aynı sayfaya girdiğinizde bıraktığınız ses işaretine tıklayarak kaydettiğiniz bu sesi dinleyebilirsiniz.

iMark'ın en önemli özelliklerinden biri Text Markups menüsünde bulabileceğiniz yazı modifikasyon araçları. Bu araçları kullanarak sayfalardaki yazılı içeriğin istediğiniz bölümünü kalın, italik, alt-çizgili, fosforlu kalemle boyanmış vb. işlemlerden biri ve birkaçıyla dikkat çekici hale getirebiliyorsunuz.

iMarkup; harikalar yaratan, başta da söylediğimiz gibi "sihirli" bir yazılım. Mutlaka denemelisiniz!

Üreticinin diğer programları

İnternet'te gezinirken tıpkı bir kitabın sayfalarına not düşer gibi işaretler bırakmak ist...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar