HKLogger  1.8

Bir bakışta, HKLogger

Ailenizi internetteki tehlikelerden korumak mı istiyorsunuz?
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win Meİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
DemoLisans :
99 $Fiyatı :
2,54 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 962 Download Sayısı :
27 Mart 2012Eklenme Tarihi :
HypersoftÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 7 gün deneme süresi
Uyarılar :
İzleme ve Günlük Özellikleri:

Klavye tuş vurumlarının Günlüğü(Tuş günlüğü): Keylogger bilgisarınızda çalışan bütün uygulamaların ve bu uygulamalardaki yazılan metinlerin (sohbet görüşmesi, epostalar, dosyalar, kullanıcı adı ve şifreler vb) kaydını Keylogger ile tutar. Bu görsel kayıt ile kombine edilerek bilgisayarınızda tam kontrolü sağlar. Keylogger'ımız pano bilgisini (Ctrl-C) bile Pano günlüğü ile kaydeder.

Chat / Sohber Programı (Chat Günlüğü/IM Günlüğü): HKLogger sohbetlerin her iki tarafından da yazışmalarını ICQ, Yahoo Messenger, AIM, MSN, Miranda, QIP ve bir çok Sohbet programı için kaydeder.

İnternet kaydedicisi (Web günlüğü/Internet Günlüğü) : Keylogger bütün internet aktivitilerini ziyaret edilen web sayfa linklerini, site başlıklarını ve ziyaret edilen sitedeki tıklanan bağlantılar da dahil olmak üzere kaydeder. Bu görsel (ekran görüntüleri), sohbet ve klavye tuş vurumu kaydetmeyle kombinasyon oluşturarak bilgisayarınız üzerinde tam bir kontrol sağlar.

Ekran görüntüsü Kaydetme (Casus Kamera) : Bu özellik metinsel kaydetme özelliklerini bilgisayarınızın görsel resimlerini getirerek indirilmiş gözetleme kamerası gibi çalışarak tamamlar. Fare işaretçisini ve ikinci monitörü dahi yakalayabilir. Bilgisayarınızdaki ekran görüntüsü yakalama sıklığını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ekran görüntüsü yakalamayı her tıklamaya ve "Giriş" tuşuna basılmasına ayarlayabilir böylece hiç bir şeyi kaçırmazsınız. Ekran görüntüsü yakalamayı bilgisayar kullanılmıyorken durdurabilirsiniz ve tekrar fare/klavye aktivitesi başlarken görsel gözetlemeyi başlatabilirsiniz.

Güvenlik özellikleri:

Günlük dosyalarını şifreleme: Bütün günlük dosyalarınız sizin gizliliğiniz için şifrelidir.

Gizlilik & Güvenliği: HKLogger tamamen görünmezdir. Görev yöneticisinde listelenmemesini ve klasörünün gizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Windows Görev yöneticisinde, sistem tepsisinde, MSConfig'de (Başlatma), Kaldırma listesinde (Program ekle/kaldır) ve başlat menüsünde görün

Üreticinin diğer programları

Gazetelerde çocukların hasta insanlar tarafından nasıl suistimal edildiğine dair korkunç h...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar