SMS Bekcisi  2.1.3

Bir bakışta, SMS Bekcisi

İnternetsiz Toplu SMS Gönderme Programı.
Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
DemoLisans :
-Fiyatı :
24,44 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 108 Download Sayısı :
03 Ocak 2012Eklenme Tarihi :
SMS BEkcisiÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Toplu SMS Göndermenin En Ekonomik Yolu
SMS Bekcisi kullanarak son derece ekonomik şartlarda Sms gönderebilirsiniz. SMS Bekcisi Üyelik Gerektirmez. Mevcut GSM hattınızdaki Sms paketlerini kullanmanızı sağlar.

Profesyonel
SMS Bekcisi size profesyonel çözümler sunar. Günü ihtiyaçlarına göre sürekli yenilenmektedir. Güncellemeleri http://www.smsbekcisi.com/ adresin- den ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Programla ilgili istek ve şikayetlerinizi yazılım destek bölümünden bildirebilir veya smsbekcisi@gmail.com adresin- den iletebilirsiniz. Yazılım destek elemanlarımız size ulaşacak ve sorununuzu çözecektir.Güvenli
Verilerinizi kimse ile paylaşmak zorunda değilsiniz. Unutmayınız ki kişilerin özel bilgilerini (TC Kimlik, Telefon, Adres vs) izni olmadan paylaşamazsınız. SMS bekcisi bütün bilgilerinizi kendi bilgisayarınızda saklar. Sizden size ve müşterilerinize ait hiçbir özel bilgi istemez.

Kolay
Kolay SMS Bekcisi kullanıcı dostudur. Pek çok işlemi birkaç tıkla yapabilirsiniz. Excel dosyalarında bulunan bilgileri dış veri alma seçeneğini kullanarak kolayca veri tabanınıza ekleyebilirsiniz. Web tablolarını kopyala yapıştır yolu ile dış veri aktarmada kullanabilirsiniz. mevcut kayıtlarınıza dışarıdan özel veriler ekleyebilirsiniz.

Üreticinin diğer programları

Telefon veya 3g Modem Kullanarak Toplu SMS göndermenizi sağlar. E Okul uyumludur. Bütün iş...
Toplu SMS Göndermenin En Ekonomik Yolu SMS Bekcisi kullanarak son derece ekonomik şartlar...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar