Müzikçi  1.0

Bir bakışta, Müzikçi

Popüler medya paylaşım sitelerinden MP3'ler indirin.
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
3,13 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1066 Download Sayısı :
26 Aralık 2011Eklenme Tarihi :
Coskun GinayÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Müzikçi, 20 milyondan fazla müzik içeriğini aramanızı sağlayan ve istediğiniz müzikleri bilgisayarınıza zahmetsizce ve kusursuzca MP3 biçiminde indirmenizi sağlayan kullanımı çok basit bir programdır.

Müzikçi programında bir arama yaptığınızda aramanız dünyanın en geniş medya paylaşım sitelerinde (YouTube, MSN Video, Trilulilu) gerçekleştirilir. Çıkan sonuçlar size sade bir biçimde linkler halinde gösterilir.

Sonuçlar [Müzik süresi] - [Link] şeklinde gösterilir. İndirmek istediğiniz müziğin üzerine tıklattığınızda bir yükleme penceresi açılır ve yükleme başlar.

Yüklemeyi tamamlamak için yeşil çubuğun %100'e gelmesini bekleyiniz. Çubuk %100'e geldiğinde sunucudan çekilen dosyanın MP3'e çevrilmesi işlemi başlayacaktır. Çeşitli kaynaklardan gelen medya dosyaları çeşitli biçimlerde olmaktadır (örneğin flv, mp4 gibi). Bu yüzden çevirme işlemi bazı durumlara göre (bilgisayarınızın hızı, dosyanın biçimi, sıkıştırma oranı vs.) 5 ila 10 saniye sürebilmektedir.

Çevirme işlemi bittiğinde program size MP3 dosyanızı bilgisayarınızda nereye kaydetmek istediğinizi soracak bir iletişim kutusu gösterecektir.

MP3 dosyanızı kaydettikten sonra ister bilgisayarınızda dinleyebilir ister iPod veya MP3 player'ınıza atabilir; ister CD'ye kaydedip ses cd'si yaparak ses-cd'si oynatıcınızda dinleyebilirsiniz.

Müzikçi'nin oldukça sade olmasına özen gösterdik. Programı yaparken gereksiz bileşenleri kullanmaktan kaçındık. Program çok sadedir ve sadece 3 MB tutmaktadır (Bilgisayarınıza indireceğiniz ortalama bir MP3'ün boyutu kadar!)

Üreticinin diğer programları

Müzikçi, 20 milyondan fazla müzik içeriğini aramanızı sağlayan ve istediğiniz müzikleri bi...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar