Security CamSaver  1.0

Bir bakışta, Security CamSaver

Kameranızı çok daha pratik hale getirin ve bir kısayol ile hızlıca erişin.
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win 2008/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
3,17 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 970 Download Sayısı :
15 Aralık 2010Eklenme Tarihi :
DevlopSOFTÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Kısıtlama yok, Sınırsız kullanım!
Uyarılar :
Gerçek bir kamera deneyimini bu Yenilikçi uygulama ile yaşıyacaksınız . Kameranızı sadece Webte ihtiyaç olur düşüncesiyle kullanmayın, Aynen Digital Fotoğraf makine mişcesine yararlanın. Yoğun çalışmalar sonuçunda hizmete sunulmuş bu kullanıcı odaklı araç içinde 16 pencere arabirimi bulundurarak en iyi kaliteyi vermeyi amaçlamaktadır.

Bilgisayarınızdaki kamera aygıtından ister 24 saat istersenizde belirli zaman aralıklarında görüntü yakalamanız sağlanır. Yıl->Ay->Gün olarak sabit diskinizde katologlara ayırır ve hızlı erişim seçenekleri sunar. Normal kullanıcılardan Ticari kuruluşlara kadar üstün güvenlik özelliklerine sahiptir. Kullanım parolası ile yetkisiz kişilerin programa erişimi engellenir, Yazılımın bilgisayardan kaldırılmasına engel olur. 'Güvenlik Aygıtı' özelliğiyle USB Bellek yada DISK (CD) ile Koruyucuyu devre dışı bırakabilir ve bu sayedede yalnızca yetkili kişinin müdahale etmesi sağlanır. Programa tanımladığınız Güvenlik aygıtınız bilgisayarınıza bağlı olduğu süredede sizden hiçbir parola istemez!

Kameranızı Digital fotoğraf makinesi gibi ve dahada işlevsel kullanabilmeniz için sadece bir tıkla hızlı görüntü yakalayabilmeniz sağlandı. Bir klavye tuşu yerine Farenin sağ tıklamasına konulan bu işlev ile özellikle Kablosuz(yada wifi) fareler düşünülerek 10 metreye kadar uzaktan kumanda görevi görebilir. Kolay ve rahat bir kullanım amaçlanarak dizayn edildi.

Üreticinin diğer programları

Usb, kart, CD ve Tüm dış birimleri gerçek zamanda takip eden Güvenlik Kalkanı ile Virüs ve...
Tam ekran Kamera Araçı ile görüntü almak çok kolay hale getirildi. Artık isteyen herkes ka...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar