Vestaemlak  3.04v

Bir bakışta, Vestaemlak

Gayrimenkul ve müşteri portföyünüzü tutan mükemmel bir yazılım
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
4,33 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1034 Download Sayısı :
14 Eylül 2010Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Tam Sürüm
Uyarılar :
Vestaemlak hiçbir eğitim almaya gerek duyulmaksızın bilgisayarla yeni tanışan kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği şekilde kolay bir ara yüzle donatılmıştır.
Tamamen emlak danışmanlarının isteklerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olan Vestaemlak programı sayesinde gayrimenkul portföyünüzü profesyonel bir şekilde yönetmenize imkan sağlamaktadır.
Hemen hemen hiçbir yerde bulamayacağınız bu özellik sayesinde müşteri portföyünüzü yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize ait verileri toplayabilir ve onlara uygun gayrimenkul tercihlerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Vestaemlak hemen hemen tüm internet portallarına uygun olarak hazırlanmış bir veritabanına sahiptir. Bu sayede gayrimenkul portföylerinizi internet ortamında yayınlatabilir ve sahip olduğunuz portföye daha çok müşteri toplayabilirsiniz. Bunun için ek bir çaba sarf etmenize gerek kalmıyor, program bütün işi kendisi yapıyor.
Vestaemlak içerisindeki hazır şablonları kullanarak size ait özel bir web sayfası oluşturma imkanı hazırlıyor ve sahip olduğunuz gayrimenkul portföyünüzü orada yayınlama şansı veriyor.

Üreticinin diğer programları

Tamamen emlak danışmanlarının isteklerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmış olan Vesta...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar