GOM Player  2.1.26.5021

Bir bakışta, GOM Player

GOM Player, çoklu ortam oynatıcısıdır.
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
6,82 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 1732 Download Sayısı :
30 Haziran 2010Eklenme Tarihi :
Gretech Corp.Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :

gom player nedir


Gom Player, ücretsiz bir video oynatıcıdır. Açtığınız video dosyası için en uygun gereksinimleri internet bağlantısı aracılığıyla otomatik olarak edinir. Sisteminize göre performans sergiler. Herhangi bir codec paketi kurmadan, videolarınızı Gom Player ile açabilirsiniz.

gom player kullanımı


Skin (Tema) desteğine de sahip olan yazılım, sistem kaynaklarınızı sömürmüyor. Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

Programın Genel Özellikleri:

GOM Player, sorunsuz bir alt yazı desteği sunuyor. Senkronizasyon konusunda ise çok başarılı. İçerisinde alt yazıları düzenleyebileceğiniz, yeniden senkronize edebileceğiniz ayrı bir bölümü var. Böylece ek bir alt yazı editörü kurmanıza gerek bırakmıyor.
Eğer yüksek çözünürlüklü bir film, bilgisayarınızı çok zorluyorsa, filmin kalitesini GOM Player ile gerçek zamanda düşürerek akıcı bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Yine gerçek zamanda video üzerine efektler uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz an filmdeki bir sahneyi resim olarak kayıt edebiliyorsunuz.

GOM player codec


Find Codec uyarısına tıklayın eğer sistem uygun codeci bulursa indip kurun. Eğer problemin kaynağı bulunamıyorsa bu durumda yapacağınız şey K-Lite Codec Pack Full 6.1.0 versiyonunu bilgisayarınıza indirip kurmanızdır.

GOM player türkçe yama


GOM Player’ı Türkçe kullanmak isterseniz Türkçe paketini indirip, Gom Player’ın kurulmuş olduğu dizine kurarak Türkçeleştirebilirsiniz. Türkçe dil paketini indir.

Üreticinin diğer programları

GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısıdı...
GOM Player, ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısıdı...
GOM Encoder, kalitesi ve kullanımını iyi bildiğimiz GOM Player üreticisi Gretech firmasını...
GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Tümü...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar