Mozilla Firefox (Türkçe)  3.6.4

Bir bakışta, Mozilla Firefox (Türkçe)

Mozilla Firefox internet tarayıcısı, Mozilla Firefox nasıl hızlandırılır
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win 2000/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
8,00 MBBoyutu :
Bugün: 1      Bu hafta: 2      Toplam: 9350 Download Sayısı :
23 Haziran 2010Eklenme Tarihi :
MozillaÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :

Mozilla Firefox nedir?


Kişiselleştirilebilir özellikleri ve eklenti desteği ile dünyanın en iyi internet tarayıcısı olarak birçok kullanıcıya hitap eden Mozilla Firefox, sahip olduğu özellikleri ile güvenli, kaliteli ve hızlı bir web deneyimi yaşamanız için size yardımcı oluyor. En büyük özelliklerinden birisi hiç kuşkusuz eklenti desteği olan Mozilla Firefox, sadece bu yüzden bile en kullanışlı internet tarayıcısı olarak lanse ediliyor.

Mozilla Firefox özellikleri


Eklenti Yöneticisi: Artık istediğiniz tüm eklentileri tarayıcınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve adapte edebilirsiniz. Ayrıca eklenti sitelerini ayrı ayrı ziyaret etmenize de hiç gerek yok. Gelişmiş indirme yöneticisi sayesinde eklentileri tarayıcınız üzerinden aratabilir ve çok rahat bir şekilde bulup indirebilirsiniz. İsterseniz kısayol tuşları ile de ulaşabileceğiniz bu indirme yöneticisine 2 tıklama ile de ulaşabilirsiniz.
Kişiselleştirme İçin 5,000'in Üzerinde Yöntem: Çığ gibi büyüyen eklenti kütüphanesinde daha şimdiden 5,000'in üzerinde eklenti bulunmaktadır. Bu eklentiler sayesinde internette dolaşma deneyiminizi çok daha keyifli, güvenli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Herkes için bir eklenti bulunan bu dev kütüphanede arayıp da bulamayacağınız bir özellik yok. Web geliştiricileri için, çocuklar için, gençler için, borsacılar için, sporcular için, kısacası herkes için bir eklenti bu dev kütüphanede mevcut durumda.
Tarayıcı Görünümü: Tarayıcınızı isteğiniz doğrultusunda makyajlayabilir ve giydirebilirsiniz. Buradaki temalar sayesinde istediğiniz her türlü internet tarayıcısı görünümünü bulabilirsiniz. Yüzden fazla özgün temadan birisi elbet sizi yansıtacaktır.

Mozilla Firefox nasıl hızlandırılır


SpeedyFox ile Firefox’u Hızlandırın. Mozilla Firefox tarayıcınızı SpeedyFox’un gerçekleştireceği ince ayarlar sayesinde hızlandırabilir

Üreticinin diğer programları

Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi vi...
Hızlı, etkili ve kullanışlı posta istemcisi Mozilla Thunderbird yeni sürümü 3.0 için geliş...
Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi vi...
Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi vi...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar