ooVoo  2.8.0.37

Bir bakışta, ooVoo

ooVoo türkçe yama, oovoo nedir, oovoo kullanımı, oovoo kayıt
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win 2000İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
17,40 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 5795 Download Sayısı :
23 Haziran 2010Eklenme Tarihi :
ooVooÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :

ooVoo Nedir?


ooVoo, tüm dünyadaki arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ile görüntülü konuşma yapmanızı sağlayan ve ücretsiz bir programdır.

ooVoo Türkçe yama


Kullanımı ve kurulumunun kolaylığı yanında Türkçe olması sebebi ile popülaritesini gittikçe arttıran program şık arayüzüyle de farklılık yaratıyor.

ooVoo Kullanımı


Yaratacağınız ooVoo hesabı ile görüntülü, yazılı ve sesli iletişim imkanı sunan program; internet üzerinden istediğiniz kişiler ile çok daha hızlı ve kolay iletişim kurmanıza olanak tanımaktadır.
Üstelik gelişmiş video özelliği ile 6 kişi ile aynı anda görüntülü konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz anlık yazı mesajlarına alternatif olarak anlık video mesajları da gönderebilir veya alabilirsiniz. Gelişmiş arama bölümü sayesinde ooVoo kullanıcısı arkadaşlarınızı bulabilir ve listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca ooVoo kullanıcılarının size daha kolay ulaşabilmesi için kişisel linkinizi oluşturabilir ve buradan size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Gizlilik özelliği, ooVoo hesabınızda bulunan kişileri isteğinize göre düzenleme imkanı sunar. Bu sayede istediğiniz kişiler ile konuşabilir, istemedikleriniz ile konuşmazsınız. Ayrıca listenizde bulunan kişiler ile dosya alışverişinde de bulunabilirsiniz.

ooVoo, diğer mesajlaşma programlarına alternatif olarak kullanılabilecek oldukça hızlı ve gelişmeye devam eden kolay kullanımlı bir programdır.

Üreticinin diğer programları

ooVoo, tüm dünyadaki arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ile görüntülü konuşma yapmanızı sağl...
ooVoo, tüm dünyadaki arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ile görüntülü konuşma yapmanızı sağl...
ooVoo, tüm dünyadaki arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ile görüntülü konuşma yapmanızı sağl...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar