Rainmeter  1.2

Bir bakışta, Rainmeter

Rainmeter, bir masaüstü düzenleme aracıdır.
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
9,00 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 942 Download Sayısı :
15 Haziran 2010Eklenme Tarihi :
RainyÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Rainmeter, bilgisayarınızın her açıdan kişiliğinizi yansıtmasını sağlayacak bir masaüstü düzenleme aracıdır. Windows işletim sisteminin klasik masaüstü tasarımını kişiselleştirerek, yeni baştan tasarlamanızı sağlayan yazıılım ile yapabilecekleriniz yeteneklerinizle sınırlı.


Bir konfigürasyon paneline sahip Rainmeter'da, Masaüstünde yer alan tüm uygulamaları istediğiniz şekilde tasarlayarak yeniden düzenlemek, şaşırtıcı şekilde kolay. Rainmeter'ın tüm ayarlarını ve tasarımlarını isteğinize göre düzenlemek mümkün. Beğendiğiniz buton ve ikonları Rainmeter'a yükleyerek size özel bir masaüstü oluşturabilirsiniz.

Bilgisayar kaynaklarını gerçek zamanlı olarak takip etmesi, Rainmeter'ın bir diğer önemli özelliği. Bellek kullanımı, e-posta ve RSS güncellemeleri, hard disklerin durumu, çevrimiçi veri trafiği, gibi bilgiler, masaüstünüze taşınabiliyor. Bu sayede öncelik verdiğiniz ayarlar tamamen sizin kontrolünüzde oluyor.

Rainmeter'ın güzel bir işlevide, panelini kullanarak notlarınızı masaüstüne kaydetmek, yapılacaklar listesi oluşturmak, Twitter mesajlarını takip etmek kişisel tercihlerinize uygun düzenleme imkanı vermesi.

Tasarımın yanı sıra işlevselliğide ön plana çıkaran Rainmeter sayesinde bilgisayarınızın masaüstü tüm tanıdıklarınızdan farklı olacak. Sürekli geliştirilen Rainmeter'ı kullanan diğer kullanıcılara ulaşmak isterseniz, bu linki takip edebilirsiniz.

Üreticinin diğer programları

Rainmeter, bilgisayarınızın her açıdan kişiliğinizi yansıtmasını sağlayacak bir masaüstü d...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar