Blink!  2.0

Bir bakışta, Blink!

Blink!, son dönemde sayısı artmaya başlayan yüz tanıma yazılımlarından birisi
Windows 7/Win Vistaİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
8,30 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 2444 Download Sayısı :
25 Mayıs 2010Eklenme Tarihi :
LuxandÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Blink!, son dönemde sayısı artmaya başlayan yüz tanıma yazılımlarından birisi. Bilgisayarınızı korumak için kullanıcı adı ve şifre kullanmak dışında yeni bir yöntem denemek istiyorsanız, bu yazıyı okumaya devam edin.


Blink!, yüz tanıma özelliği sayesinde webcam yardımıyla yüzünüzü hatırlayarak, siz gözünü açmaya fırsat bulamadan, giriş işlemini tamalamanızı sağlıyor. Sizden başka kimsenin bilgisayarınıza erişmesine izin vermeyen yazılım, Windows Vista ve 7 işletim sistemleriyle uyumlu. Böylece kullanıcılar şifre hatırlama zahmetinden kurtulurken şifrenizi bilen veya tahmin etme ihtimali olan birinin de bilgisayarı kullanması söz konusu olmuyor.


Blink! yüzünüzdeki değişiklikleride en mükemmel şekilde tanıyor. Gözlük takmak, bıyık bırakmak veya saç kestirmek gibi gündelilk değişiklikler Blink'in yüz tanıma motoru tarafından algılanıyor ve sorunsuzca giriş yapmanızı sağlıyor. Blink!'i fotoğraflarla kandırmaya çalışmak ise boşa çabadan başka bir şey değil.

Kişisel bilgisayarınıza sizin izniniz olmadan erişilmesini istemiyor ve verilerinizi en yüksek düzeyde koruma altına almak istiyorsanız, yüzünüzü bir kere gördükten sonra hiç unutmayacak Blink!'e güvenebilirsiniz.

Üreticinin diğer programları

Blink!, son dönemde sayısı artmaya başlayan yüz tanıma yazılımlarından birisi. Bilgisayarı...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar