Snagit  10.0.0

Bir bakışta, Snagit

Snagit, yakaladığınız görüntüler üzerinde düzenleme ve birleştirme işlemleri yap
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
TrialwareLisans :
49.95 USDFiyatı :
30,04 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 1372 Download Sayısı :
13 Mayıs 2010Eklenme Tarihi :
TechSmith Corp.Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30 gün demo süreli
Uyarılar :
Snagit, yakaladığınız görüntüler üzerinde düzenleme ve birleştirme işlemleri de yapan ekran yakalama programıdır. Snagit programı ile ekranınızda gördüğünüz görüntüleri yakalayabilirsiniz. Yakaladığınız görüntüler üzerinde düzenleme ve birleştirme işlemleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. Birçok imaj düzenleme seçeneği arasından yakaladığınız görüntü üzerine uygulamalar yapabilir, düzenlediğiniz bu görüntüleri daha sonra tekrar kullanmak için organize edebilirsiniz.

Snagit ile görüntüler üzerinde dikkat çekmek istediğiniz noktalara belirleyici işaretler koyarak onları daha etkili hale getirebilirsiniz. Biraz eğlenmek istediğinizde ise evcil hayvanınızın resminin üzerine bir konuşma balonu ekleyerek onu konuşturabilir ve anlık bir mesajınıza ek olarak koyabilirsiniz. Bu şekilde basit ekran görüntülerini güçlü ve bilgilendirici grafikler haline getirmek en fazla 2-3 adımda mümkün. Sürüm 10 ile yenilenen ve geliştirilen bir arayüze sahip olan Snagit sahip olduğu şık görünüm ile ulaşmak istediğiniz araçları ve program seçeneklerini size kolayca ulaşabileceğiniz şekilde sunuyor.

Hazır profiller ile ekran görüntüleri yakalayabilir ya da kendi oluşturduğunuz kişisel profiller ile çoklu görüntüler yakalayıp çeşitli efektler uygulayabilirsiniz. Yeni bir özellik olan Open Captures bölümü en son yakaladığınız görüntüleri ve en son açtığınız resim dosyalarını program içerisinde saklayarak sizlere kolaylık sağlıyor. Hatta daha sonra bu resimleri kaybetmeden kullanabilmeniz için programı açıp kapattığınızda bile bu resimlere ulaşabiliyorsunuz.

Microsoft Office uygulamaları ile entegre olarak çalışabilen Snagit size bu uygulamalarda resim kullanımını daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Yakaladığınız görüntüleri video olarak ta kaydedebildiğiniz Snagit son sürümünde resimleri birleştirme konusunda da ön plana çıkıyor. Programa eklenen Etiketleme (Tag) özelliğini kullanarak resimler üzerine hazır etiketler, tarih ve saat ekleyebiliyorsunuz. Yeni Arama (Search) özelli

Üreticinin diğer programları

Snagit, yakaladığınız görüntüler üzerinde düzenleme ve birleştirme işlemleri de yapan ekr...
Snagit programı ile ekranınızda gördüğünüz görüntülerden dilediğinizi yakalayabilirsiniz. ...
Camtasia Studio, ekranda yaptığınız hareketleri video dosyasına dönüştüren profesyonel bir...
Camtasia Studio 5.0, Ekranda yaptığınız hareketleri video dosyasına dönüştüren profesyonel...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar