Vista Manager  4.0.3

Bir bakışta, Vista Manager

Windows Vista Hızlandırma Aracı
Win Vistaİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
$39.95Fiyatı :
5,05 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 3      Toplam: 760 Download Sayısı :
29 Nisan 2010Eklenme Tarihi :
YamicsoftÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 15 Günlük Kullanım
Uyarılar : Vista Manager ile birlikte Vista'daki güvenlik uyarılarınızı kolayca denetlemenizi sağlayan TweakUAC programını kullanmanızı öneririz.
Vista Manager, Microsoft'un en son çıkardığı Vista işletim sistemi için hazırlanmış sistem optimize yazılımıdır. Bu yazılımla Vista işletim sisteminizi optimize ederek sistem performansını yükseltebilir, internet ayarlarınızı optimize ederek internette daha hızlı gezinebilirsiniz.

Vista Manager'ın özellikleri ve sisteminize sağladığı avantajları:

Bilgilendirme: Detaylı sistem ve donanım bilgilerinizi, çalışan bütün program bilgilerini size sunar ve tek tıklamayla genel sistem temizliğini yapabilir.

Optimizasyon: Sisteminizi windows açılış ve kapanış hızlarını artıracak şekilde ayarlar ve donanımızı da sistem hızını ve performansını artıracak şekilde optimize eder.

Temizleyici: Hard diskinizde yer kaplayan gereksiz dosyaları görüntüleri ve silmenizi sağlar. Duplicate Files Finder; aynı büyüklük, isim ve düzenleme tarihine göre dosyaları bilgisayarınızda tarar. Registry Cleaner; kayıtlarınızı kontrol eder ve hatalı kayıt defteri girdilerini düzeltir, gereksiz kayıtları otomatik olarak siler. Registry Defrag; uygulama ve kayıt erişim zamanlarınızı azaltmak için kayıtlarınızı indeksler ve düzenler.

Düzenleme: Windows başlangıcında nelerin çalışacağını kontrol edebilir, Vista boot menüyü düzenleyebilir, fare sağ tıklama özelliklerini değiştirebilir, masaüstünüzü, menülerinizi, tollbarlarınızı düzenleyebilir ve otomatik olarak duar kağıdını değiştirebilir.

Güvenlik: Sistem güncelleme ve hata raporları bildirimlerini pasif edebilir, bilgisayarınızda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları belirleyebilir, sistem dosyalarının yerini değiştirebilir. Privacy Protector; dosya ve klasörlerinizi şifreleyebilir ve tek seferde çok sayıda şifre yaratabilir.

Network: İnternet ayarlarını düzenleyerek, mevcut bağlantınızdan en yüksek hızda faydalanmanızı sağlar. İnternet Explorer ayarlarınızı yapılandırır.

Üreticinin diğer programları

Windows 7 işletim sistemi için geliştirilmiş olan bir sistem optimizasyon aracı olan Windo...
Vista Manager, Microsoft'un en son çıkardığı Vista işletim sistemi için hazırlanmış sistem...
Windows 7 işletim sistemi için geliştirilmiş olan bir sistem optimizasyon aracı olan Windo...
Vista Manager, Microsoft'un en son çıkardığı Vista işletim sistemi için hazırlanmış sistem...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar