WinZip  14.5 (Build 9095)

Bir bakışta, WinZip

Ünlü Dosya Sıkıştırıcı
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
CDsipariş'te Tam Sürüm $31,50 + KDV, Pro Sürüm $5Fiyatı :
13,80 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 1787 Download Sayısı :
15 Nisan 2010Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 21 Günlük Kullanım + Reklam Ekranı
Uyarılar : WinZip programı Google Toolbar kurulum seçeneği ile birlikte gelmektedir. Bu ek yazılım kurulumunu opsiyonel olarak kendi kararınız doğrultusunda atlayabilirsiniz. * WinZip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra "Use Evaluation Version" butonuna tıklayarak
WinZip dünya üzerindeki orjinal ve en popüler Windows ZIP sıkıştırılmış ve arşiv dosya aracı olmakla birlikte karşımıza Wizard (Sihirbaz) / Classic (Klasik) olarak 2 farklı arayüz seçeneği ile çıkan en eski dosya sıkıştırma programıdır. Kullanımı son derece basit olan bu işlevsel araç hem yeni kullanıcılara hem de gelişmiş özelllikleriyle daha deneyimli kullanıcılara aynı anda hitap edebilen profesyonel bir yazılımdır. WinZip ile hızlı bir şekilde dosya veya klasörlerinizi sıkıştırabilir ya da sahip olduğunuz sıkıştırılmış arşiv dosyalarınızı açabilirsiniz. WinZip .zip, .rar, .tar, .bz2, .zipx, .7z, .cab, .jar uzantılı dosyalara destek verirken, bilgisayarınızdaki gereksiz boş alan kullanımını en aza indirgemeyi hedef almış en eski ve orjinal sıkıştırma programı olmakla dikkatleri üzerine çekiyor.
E-posta yollarken, internet üzerinden dosya paylaşırken veya en basitinden bilgisayarınızda boş alan kazanmak isterken ya da dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak isterken bu yazılımdan yararlanmak sizin için en faydalı yöntemlerden biri diyebiliriz. Gelişmiş özelliklerine her gün bir yenisini daha ekleyen WinZip, Windows Gezgini entegrasyonu, internet ortamı için dosya formatları desteği, tek tıklama ile dosya sıkıştırıp e-posta ile yollama, güvenli şifrelenmiş arşivler oluşturma, entegre resim gösterici gibi birçok yenilik ve gelişmiş özellik bulundurmakta.

Windows XP, Vista ve 7 uyumuna sahip olan WinZip'in son sürümü 14 küçük resim gösterimi ve otomatik sıkıştırma seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca JPEG formatındaki resim ve WAV formatındaki ses dosyalarının sıkıştırılması geliştirilmiş bulunuyor. Artık dijital kameralarınızdaki dosylarınızı da WinZip ile doğrudan sıkıştırabiliyor ve entegre resim gösterici ile resim dosyalarını rahatlıkla gezebiliyorsunuz. LZMA sıkıştırma methodu, kişiselleştirilebilir şifre seçenekleri ve daha yeni birçok özellik WinZip 14 ile sizlerle buluşuyor.

Üreticinin diğer programları

WinZip dünya üzerindeki orjinal ve en popüler Windows ZIP sıkıştırılmış ve arşiv dosya ara...
WinZip dünya üzerindeki orjinal ve en popüler Windows ZIP sıkıştırılmış ve arşiv dosya ara...
WinZip dünya üzerindeki orjinal ve en popüler Windows ZIP sıkıştırılmış ve arşiv dosya ara...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar