Evernote  3.5.3.1964

Bir bakışta, Evernote

Döküman Yönetim ve Paylaşım Progrmaı
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
Premium Sürüm Aylık $5.00Fiyatı :
38,80 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 761 Download Sayısı :
14 Nisan 2010Eklenme Tarihi :
EvernoteÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 40 MB Limitli
Uyarılar : Program ücretsizdir ancak aylık 40 MB'lık bir veritabanı kullanmaya olanak tanımaktadır. Bu limit aşıldığında küçük bir ücret karşılığı Premium versiyona geçebilirsiniz.
Evernote not alma programı ile bilgisayar üzerine kuracağınız bu yazılım sayesinde sizin için önemli olan notları alabilir, bu notları geliştirebilir, link ekleyebilir, etiket ekleyebilir veya kategorilere ayırabilirsiniz. İsterseniz sadece lokal olarak çalışabileceğiniz gibi yarattığınız Evernote hesabına ve notlarınıza internet sitesi üzerinden de ulaşabilir ve çok kolay bir şekilde işlemlerinizi senkronize edebilirsiniz.
Notlarınızı HTML, XML gibi formatlarda saklayarak gerekli olduğunda bunları paylaşabilir ve çalışma şartlarınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Notları e-posta yolu ile gönderebileceğiniz gibi yazıcıdan da çıkartabilir ve yanınızda götürebilirsiniz.

Web sayfalarından alıntılar alabileceğiniz gibi, e-posta adreslerini, telefon mesajlarını, e-posta içeriklerini, şifrelerinizi, adresleri, dokümanları saklayabileceğiniz Evernote ile artık hiçbirşeyi unutmayacaksınız.

Ajanda işlevi de gören Evernote ile tabletiniz varsa el yazınız ile de küçük notlar alabilir ve bunları daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Ayrıca iPhone veya Blackberry ve hatta Windows Mobile işletim sistemine sahip akıllı cep telefonlarında da kullanabileceğiniz bir yazılım olan EverNote ile notlarınızı cep telefonunuzdan da yönetebilir ve internet üzerinden senkronize bir şekilde notlarınızı her bağlantıda görüntüleyebilirsiniz. Programın MAC OS X, iPhone, iPod Touch, Android ve Blackberry versiyonlarını indirmek için tıklayın : http://www.evernote.com/about/download/

Üreticinin diğer programları

EVERNOTE daha çok Tablet PC ve dizüstü bilgisayar kullanıcılarının yakından tanıdığı Micro...
Evernote not alma programı ile bilgisayar üzerine kuracağınız bu yazılım sayesinde sizin i...
Evernote not alma programı ile bilgisayar üzerine kuracağınız bu yazılım sayesinde sizin i...
EVERNOTE daha çok Tablet PC ve dizüstü bilgisayar kullanıcılarının yakından tanıdığı Micro...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar