Kaspersky PURE  9.0.0.192

Bir bakışta, Kaspersky PURE

Kaspersky Dijital Kimlik ve Bilgisayar Koruma Programı
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
$79.95Fiyatı :
91,00 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 648 Download Sayısı :
10 Nisan 2010Eklenme Tarihi :
Kaspersky LabsÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30 Günlük Kullanım
Uyarılar :
Yeni sistemlerle beraber bilgisayarınızda kullandığınız güvenlik yazılımlarına olan ihtiyaçta artıyor. Alanının uzman üreticilerinden olan Kaspersky yeni güvenlik yazılımı PURE'u güncel tehditlere göre tasarlamış. Pek çok kullanıcının yakından tanıdığı Kaspersky Internet Security'nin tüm özelliklerine sahip olan PURE, aslında Internet Security'nin geliştirilmiş bir versiyonu. Veri şifreleme ve parola yönetimiyle kişisel verilerin gizliliği için ekstra özellikler sunan yazılım, gizlilik konusunda hassas olan kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış.

Virüs, trojan, malware, spam, keylogger gibi her türlü internet tehditinden sistemi koruyan Kaspersky PURE'un asıl iddialı olduğu nokta ise kimlik hırsızlıkları. Dijital kimlik koruması açısından sanal klavye kullanılan Kaspersky PURE çevrimiçi ve çevrimdışı ortamlarda kişisel bilgilerinizin gizliliğini koruma açısından bir hayli hassas. Kimlik hırsızlığına karşı geliştirilen özellikleri hackerlara savaş açarak hesaplarınızı ulaşılmaz kılıyor. Veri gizliliğini temel alan Kaspersky PURE hem yedekleme ve kurtarma hem de silme işlemlerinde kişisel verilerinizi şifreleyerek saklıyor.

Kaspersky PURE'un Öne Çıkan Özellikleri:

Parola Yöneticisi: Giriş için şifre oluşturur ve özel güvenlik önlemleriyle korur. İnternet sayfalarına girişlerinizde formları otomatik doldurur.
Güvenli Dosya Silme: Gizliliği önemli olan verileri kurtarılamayacak şekilde siler.
Veri Yedekleme ve Kurtarma: Hazırladığınız görev çizelgesine uygun olarak yedekleme yaparak verileri koruma altına alır. Gerektiğinde bozuk dosyaları onararak kurtarabilir.
Geliştirilmiş Veri Şifreleme: Maksimum seviyede güvenlik sağlamak için verileri parola girişli korumalı dosyalar haline getirebilir.
Ev Ağı İçin Tek noktadan Tüm Bilgisayarları Koruma: "My Control Center" görev, rapor ve güncellemeleri tek merkezden yönetmenizi sağlar.

Kaspersky PURE'un Genel Özellikleri
Virusler, Truva atları, solucanlar ve diğer malware, spyware, adware, rootkit yazılımların

Üreticinin diğer programları

Yeni sistemlerle beraber bilgisayarınızda kullandığınız güvenlik yazılımlarına olan ihtiya...
Kaspersky'nin yeni ürünü KryptoStorage, gizli kalmasını istediğiniz veri ve dosyaları size...
Kaspersky Internet Security 2010, kişisel ve sunucu bilgisayarlarının güvenliği için çıtay...
Kaspersky Internet Güvenliği 2009; uygulamanın 6 ve 7 sürümleri ile yakaladığı başarıyı, d...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar