Digsby Build  78 r27087

Bir bakışta, Digsby Build

Çok Hesap Kullanımlı Anlık Mesajlaşma Programı
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
18,38 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 605 Download Sayısı :
02 Nisan 2010Eklenme Tarihi :
dotSyntax Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar : Program küçük bir yükleme paketi içerisinde geliyor. Bu yükleme paketini açtığınızda ve kuruluma başladığınızda Digsby'den önce Ask Toolbar yüklemek için sizden izin isteyecek bu yazılımı isterseniz yükleyebilirsiniz hiçbir zararı yoktur ancak program kal
Digsby tüm anlık mesajlaşma servisi hesaplarınızı, eposta hesaplarınızı, sosyal ağ hesaplarınızı tek bir uygulama üzerinden kontrol etme imkanı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk, Facebook Chat ve Jabber gibi anlık mesajlaşma hizmetlerini bu küçük yazılıma entegre edebilir ve tüm hesaplarınıza tek bir yazılım üzerinden erişebilirsiniz.

Sadece anlık mesajlaşma yazılımları değil eposta hesaplarınızı da bu yazılıma entegre edebilir ve kontrol edebilirsiniz: Gmail, Yahoo Mail, Hotmail, AOL Mail, POP ve IMAP eposta hesaplarınızı da Digsby üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Ancak Digsby'i rakiplerinden ayıran özellikler bunlar değil. Digsby ile artık sosyal ağ hesaplarınızı da tek bir küçük yazılım üzerinden kontrol edebileceksiniz. Facebook, MySpace, LinkedIn, Twitter sitelerindeki hesaplarınızı bu küçük programa entegre edip tüm aktivitelerinizi internet tarayıcınızda sayfa dahi açmadan görüntüleyebilirsiniz.

Sahip olduğu farklı skinler ve renk seçenekleri ile kişiliğinizi en iyi yansıtacak temayı ve renkleri ayarlayabilir ve programı daha da fazla kişiselleştirebilirsiniz.

Üreticinin diğer programları

Digsby tüm anlık mesajlaşma servisi hesaplarınızı, eposta hesaplarınızı, sosyal ağ hesapla...
Digsby tüm anlık mesajlaşma servisi hesaplarınızı, eposta hesaplarınızı, sosyal ağ hesapla...
Digsby tüm anlık mesajlaşma hesaplarınızı, eposta hesaplarınızı, sosyal ağ hesaplarınızı t...
Digsby tüm anlık mesajlaşma hesaplarınızı, eposta hesaplarınızı, sosyal ağ hesaplarınızı t...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar