Mozilla Thunderbird  3.0.4

Bir bakışta, Mozilla Thunderbird

Ücretsiz E-posta Programı
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win 2000/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
8,44 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 864 Download Sayısı :
31 Mart 2010Eklenme Tarihi :
MozillaÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Hızlı, etkili ve kullanışlı posta istemcisi Mozilla Thunderbird yeni sürümü 3.0 için geliştirilen özellikleriyle daha da iddialı geliyor. Yapılandırılması, performansı, web uyumluluğu, kullanım kolaylığı alanlarında yeniliklerle gelen Mozilla Thunderbird 3'ün en çok dikkat çeken özelliği, Mozilla Firefox tarayıcısnın en beğenilen özelliklerinden olan sekme açma özelliğini e-postalarınız için kullanılabilir hale getirmesi. Geliştirilen filtreleme ile hızlı arama, arşivleme ve kurulum sihirbazıyla basit kurulum ise göze çarpan diğer yeni özelliklerden.
Mozilla Thunderbird 3.0 Yenilikleri:

Geliştirilmiş Filtreleme Özelliğiyle Arama
Postanıza gelen mailleri; gönderen, etiket, kişi, zaman aralığı, dosya ve mail listesi filtrelerine göre aratabilir ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Tüm postalarınızı indeksleyen ve bu işlemi yeni sekmede yapan Thunderbird aradığınıza en çabuk şekilde ulaşmanızı sağlayacak.

Postalarınızı Arşivleyin
Arşivleme özelliği sayesinde gelen e-postalardan saklamak istediklerinizi arşiv bölümünde saklayabilirsiniz. Bu sayede "Gelen" kutunuzda mail biriktirmeden arşivleme yapabilirsiniz.

Sekmelerle Ayrılan E-postalar
Firefox tarayıcısından çok iyi bildiğiniz yeni sekme özelliği artık Thunderbird'e eklendi. Böylece e-postalara çift tıklayarak her postayı ayrı bir sekmede açabilirsiniz. Programı kapattığınızda açık kalan sekmeler kaydedilerek bir dahaki açılışta yeniden açılacak. Bu özellik tüm postalara hızlı şekilde göz atmanızı sağlayacak.

Küresel Aramayla Otomatik Tamamlama
Global Arama alanında arama yaparken Thunderbird adres defteri üzerinden tamamlama özelliğiyle e-postayı bulmanıza yardımcı olacak.

Yeni Mail Kurulum Sihirbazı
Yeni mail kurulum sihirbazı sayesinde en çok kullanılan mail servislerindeki e-postanızı Thunderbird'e eklemek için sadece isim, e-posta ve şifrenizi girmeniz yeterli olacak. Sihirbaz sizin yerinize maillerinizi programa otomatik ekleyecek.

Yeni Tasarım Araç Çubuğu
İçerisinde Global Search arama çubuğu

Üreticinin diğer programları

Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi vi...
Hızlı, etkili ve kullanışlı posta istemcisi Mozilla Thunderbird yeni sürümü 3.0 için geliş...
Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi vi...
Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi vi...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar