Yahoo Messenger  10.0.0.1258

Bir bakışta, Yahoo Messenger

Sesli Görüntülü İletişim Programı
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
16,46 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 2475 Download Sayısı :
24 Mart 2010Eklenme Tarihi :
Yahoo!Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Yahoo Messenger arkadaşlarınızla online olarak anlık mesajlaşma gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir servis. Yahoo hesabınız ile kullandığınız bu program e-posta vb. diğer servisler üzerindeki yenilikleri de size bildiriyor. Firewall desteği ile güvenli bir chat ortamı, konuşma kaydetme ve yazdırma, sekmeli arayüz ile ilgi alanlarınıza hızlı erişim gibi özellikler de programda dikkat çekiyor.

Otomatik olarak chat odası yaratma, çevrimdışı mesaj gönderme, en az görünüm ile görüş açınızı engellememe, tema desteği, sesli ve görüntülü konuşma seçenekleri ise programın diğer özellikleri arasında. Şık arayüz ve sade görünüm ile Yahoo Messenger eğlenceli ve keyifli sohbetler edebileceğiniz bir anlık mesajlaşma programı olması dışında görüntülü ve sesli görüşme imkanıda sağlıyor. Oyunlar oynayabileceğiniz, radyo yayınlarını takip edebileceğiniz kısacası bir mesajlaşma programında düşünebileceğiniz her şeyi Yahoo Messenger'da bulabilirsiniz.

Sürüm 10 ile birlikte program yeniden dizayn edilen şık arayüzü, Flickr fotoğraf ve video gösterme özelliği, e-posta ve sosyal ağlardan arkadaşlar ekleme ve gelişmiş görüntülü chat özellikleri ve seçenekleri gibi yeniliklerle dikkat çekiyor.

Üreticinin diğer programları

Yahoo Messenger arkadaşlarınızla online olarak anlık mesajlaşma gerçekleştirebileceğiniz ü...
Yahoo Messenger arkadaşlarınızla online olarak anlık mesajlaşma gerçekleştirebileceğiniz ü...
Yahoo Messenger arkadaşlarınızla online olarak anlık mesajlaşma gerçekleştirebileceğiniz ü...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar