CrossLoop  2.72

Bir bakışta, CrossLoop

Uzaktan Bilgisayar Yönetim Yazılımı
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win 2000İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
2,16 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 2742 Download Sayısı :
17 Mart 2010Eklenme Tarihi :
CrossLoop, Inc.Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
CrossLoop ücretsiz ve güvenli bir ekran paylaşım uygulamasıdır. İnsanların fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan birbirlerinin bilgisayarlarının ekranlarına bağlanmalarına yardımcı olan bu kolay uygulama ile artık internetten yardım alacağınız kişi ile bir CrossLoop uygulaması başlatmanız yeterli olabiliyor. Tek yapmanız gereken iki tarafın da bu uygulamaya sahip olması ve birisi Share iken diğerinin de Acces bölümüne gerekli isim ve adresi girmeleri. Tüm yapılması gereken bu kadar.
Kullanımı: Ekranını paylaşmak istediğiniz bilgisayara CrossLoop'u kurduktan sonra Share bölümünü açın ve oradaki isim ile access code yani giriş kodunu kopyalayın ve paylaşıma dahil olacak bilgisayara CrossLoop kurduktan Access bölümüne bu kopyaladığınız bilgileri girin. Ardından her iki bilgisayarda da Connect butonuna basın.

Ardından istediğiniz süre ile bir bilgisayarı kullanıma açabilir ve diğer bilgisayardan bu bilgisayara giriş yapabilirsiniz.

Bundan sonra yapacağınız tüm işlemler tamamen sizin insiyatifinizde. Program oldukça güvenli bir program olmanın yanında, siz programı bilgisayarınızda açıp connect butonuna basmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ve her uygulamada sizden izin alınmaktadır.

CrossLoop ile bilgisayarınızı, ekranınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Üreticinin diğer programları

CrossLoop ücretsiz ve güvenli bir ekran paylaşım uygulamasıdır. İnsanların fazla teknik bi...
CrossLoop; TightVNC (Virtual Network Computing-Sanal Sunucu) mantığı ve kaynak kodları ile...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar