Fresh Download  8.46

Bir bakışta, Fresh Download

Dosya İndirme Yöneyiticisi
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win Me/Win 2008/Win 98/Win ...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
2,02 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 1010 Download Sayısı :
17 Mart 2010Eklenme Tarihi :
Fresh DevicesÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Fresh Download kolay kullanım özellikleri ile donatılmış ve hızı ile oldukça popüler olmuş bir dosya indirme yönetici programıdır. Internet üzerinden dosyaları çekerken kullandığı turbo hız özelliği ile istediğiniz dosyaları çok kısa süreler içerisinde bilgisayarınıza indirmenize olanak tanır. Diğer popüler dosya indirme yöneticilerinden sıkıldıysanız artık her türlü dosyanızı indirmek için bu indirme yöneticisini kullanabilirsiniz.

FTP, HTTP ve HTTPS protokollerinden normal internet bağlantınızı kullanıp çok daha hızlı dosya indirmeleri gerçekleştirmesi, duraklatılan ve bozulmuş dosya transferlerini tekrardan devam ettirme gibi gerekli özelliklerinin yanında bir dosyayı indirirken 8 taneye kadar bağlantı kullanması ile daha hızlı indirme gibi gelişmiş özellikleri ile %400'e varan oranlarda indirme hızını hızlandırması mümkündür.
Internet Explorer, Mozilla Firebird ve Firefox, Netscape Communicator, Opera, Avant Browser, Crazy Browser, Maxthon / MyIE2, Slim Browser gibi farklı internet tarayıcıları ile de uyumlu olan Fresh Download ile dosyalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Dosya indirmelerinizi periyotlara göre yapabilme imkanı, pano görüntülenmesi, sürükle bırak özelliği, antivirüs desteği, proxy sunucuları ile uyumlu çalışabilme özellikleri gibi farklı özellikleri ile kullanımı daha da kolaylaştıran Fresh Download içerisinde bulundurduğu Zip ayrıştırma yazılımı ile de indirilen dosyaları açabilme olanağı sunuyor.

Üreticinin diğer programları

Fresh Download kolay kullanım özellikleri ile donatılmış ve hızı ile oldukça popüler olmuş...
Fresh Diagnose sisteminizi analiz ederek bütün bileşenler hakkında detaylı veriler ortaya ...
Fresh Download kolay kullanım özellikleri ile donatılmış ve hızı ile oldukça popüler olmuş...
Fresh Diagnose sisteminizi analiz ederek bütün bileşenler hakkında detaylı veriler ortaya ...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar