Tableau Public  5.1

Bir bakışta, Tableau Public

Çevrimiçi Veri ve Grafik Yöneticisi
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
16,70 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 504 Download Sayısı :
03 Mart 2010Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar : Program tamamen web kullanımı için tasarlanmıştır. Programın şirketlere yönelik profesyonel versiyonu buradan: http://www.tableausoftware.com/for-companies incelenebilir.
Veri bilgi girişlerini, kayıtları, analizleri online ortama taşıyan program grafik ve karşılaştırmalı analiz programlarına yeni bir soluk getiriyor. Verileri karşılaştırmalı analizlerle ve en önemlisi çevrimiçi grafiklerle sunan Tableau Public kayıtlarınızı internet ortamında saklamanın yanında sitelere embed koduyla eklenebilmesini sağlıyor.

Hazırlanan grafikler internet ortamında saklandığı için gerçek zamanlı güncellenebiliyor ve bu güncellemeden aynı grafiği kullanan tüm kullanıcılar yararlanıyor. Veri ve grafikleri kullananlar filtrelemeler yoluyla tablodaki bilgileri karşılaştırabilir veya özelleştirebilir. Böylece grafikler klasik yöntemlerle karşılaştırılınca daha verimli hale geliyor. Birbirinden farklı grafik çeşitleri arasından tablolarınıza en uygununu seçmek ve renklendirmek ise size kalıyor. Açtığınız hesap üzerinden veri girişleri yapıldıktan sonra tablolarınızı renkli grafiklere aktarmak size kalıyor. Excel, Access ve CSV/Text dosyaları sisteme aktarılarak analiz edilebiliyor.

Üreticinin diğer programları

Veri bilgi girişlerini, kayıtları, analizleri online ortama taşıyan program grafik ve karş...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar