WindowBlinds  7.01

Bir bakışta, WindowBlinds

Windows Görüntü Kişiselleştirme Programı
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
$19.95 Fiyatı :
37,30 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 2722 Download Sayısı :
10 Şubat 2010Eklenme Tarihi :
StardockÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30 Günlük Kullanım
Uyarılar :
Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinin görünüşünü ve havasını değiştirip, kişiselleştirmiş, farklı bir Windows görünümü oluşturmak istiyorsanız WindowsBlinds sizin programınız. Windows'un grafiksel arayüz kısımlarının nerdeyse tüm noktalarını değiştirmenize imkan veren bir araç olan bu program ile kendi başlık çubuklarınızı, basma tuşlarınızı, başlangıç çubuğunuzu, radyo tuşlarınızı ve benzer daha birçok şeyi değiştirebilecek ve kendi kişisel temanızı oluşturabileceksiniz.

İsterseniz WindowsBlinds kullanarak işletim sisteminizi beğendiğiniz Mac, Linux gibi başka işletim sistemlerinede benzetebilirsiniz veya kendi benzersiz görünüşünüzü yaratabilirsiniz. Aynı zamanda bu programda bulunan SkinStudio ile kendi kabuklarınızı oluşturabilirsiniz.

Program görsel olarak hiçbir fazla bellek kullanımına da yol açmıyor. Bilgisayarınızdaki sadeliği bile kendinizin ayarlamasına olanak tanıyor. Hatta yeni model ekran kartlarıyla daha uyumlu çalışarak Windowsun varsayılan arayüzüne göre daha hızlı çalışabiliyor.

Sürüm 7 ile Windows 7 için tam olarak tema değitirme desteği programa eklenirken, "blurred glass" desteği Windows XP ve Windows Vista içinde eklenmiş ve geliştirilmiş bulunuyor. Gelişmiş animasyon desteği, kullanıcı tarafından yaratılmış alt stiller, kullanıcı tanımlamalı skin renk değişimi gibi özelliklerinde getirildiği bu son sürümde program yenilenmiş ve kullanımı kolaylaştırılmış bir şekilde sizler için ayarlanmış bulunuyor.

Üreticinin diğer programları

Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerinin görünüşünü ve havasını değişt...
IconPackager sisteminizdeki tüm ikonlara temalar uygulayarak bunlari degistirmenizi saglay...
ObjectDock sayesinde herhangi bir kısayol iconunu bir barın içine atarak masaüstünüzü temi...
IconPackager sisteminizdeki tüm ikonlara temalar uygulayarak bunları değiştirmenizi sağlay...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar