sXe Injected Client  8.6 Fix1

Bir bakışta, sXe Injected Client

Counter-Strike Anti Hile Sistemi
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win Me/Win 2008/Win 98/Win ...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
3,02 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1359 Download Sayısı :
03 Şubat 2010Eklenme Tarihi :
sXe InjectedÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Counter-Strike
Uyarılar :
sXe Injected Nedir?
sXe-Injected client tabanlı bir anti hile sistemidir. Bu sistem sayesinde neredeyse bütün hileleri devre dışı bırakabilmesi onu bu kadar popüler kılmıştır ve Türk Counter-Strike serverları tarafından destek almıştır. Bu gün ise dünyada en çok kullanılan anti hile sistemidir.


sXe Injected Nasıl Çalışır?
sXe-Injected cliente kurduğunuz program vasıtası ile bildiği bütün hileleri devre dışı bırakır. Diyeceksiniz ki peki bende sXe çalışıp çalışmadığını nasıl anlıyor? O da basit servera kurulan bir eklenti kendi arasındaki protokol ile sizin client ile iletişim kuruyor.

Sonuç olarak sizde sXe yoksa serverda belirlenen yaptırımı uyguluyor. Bu yaptırımlardan birisi nick başına [NO-sXe-I] diye bir tag eklemesidir. Bu şekilde serverda oynamak mümkün fakat diğer oyuncular sizin sXe kullanmadığınızı bilmektedir. Bir diğer yaptırım ise ekranın kararıp oyundan atılmasıdır.

Kullanımı Nasıldır?
sXe'nin kullanımı çok basittir. İlk başta client dosyamızı açıyoruz ve ve ardından cs'yi çalıştırıyoruz. Servera bağlanıp oyunumuza bakıyoruz. Eğer serverdan hala atılıyorsanız sXe sürümünüzde sorun vardır.

sXe Injected işletim sistemi olarak Windows 2000, Windows XP ve son olarak Windows Vista da sorunsuz çalışmaktadır. Bunun dışında donanım olarak Counter-Strike'ın çalıştığı her makinede çalışmakta ve ek yük bindirmemektedir.

Kaynak: sXe-injected.blogspot.com

Üreticinin diğer programları

sXe-Injected client tabanlı bir anti hile sistemidir. Bu sistem sayesinde neredeyse bütün ...
sXe Injected Nedir?sXe-Injected client tabanlı bir anti hile sistemidir. Bu sistem sayesin...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar