MediaShow  5.1.22999.1320

Bir bakışta, MediaShow

Fotoğraf ve Video Arşivleme Programı
Windows 7/Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
$49.95 Fiyatı :
244,00 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 769 Download Sayısı :
03 Şubat 2010Eklenme Tarihi :
CyberLink Corp.Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30 Günlük Kullanım
Uyarılar : Programla neler yapılabileceğini gösteren İngilizce tanıtım videosu için tıklayın: http://www.cyberlink.com/stat/product-tutorial/enu/mediashow/5/ms5_enu.html
Giderek artan dijital kamera kullanımı her anımızı kaydetmemize yol açtı. Günden güne artan video ve fotoğraflarınızı tek bir programla düzenleyip saklamak isterseniz MediaShow 5 tam size göre. Programı kurarak bilgisayarınıza fotoğraf ve videolar için bir medya merkezi de kurmuş oluyorsunuz. Gelişmiş özellikleri, basit kullanımı ve şık tasarımı en özel anlarınızı düzenli bir şekilde arşivlemek isteyenler için eşsiz bir program.

Özellikleri:

Video ve Fotoğrafları Tek Tıklama İle Düzeltme ve Editleme
Fotoğraf ve videolarınızdaki görüntü bozukluklarını kendi filtre özelliklerine göre düzelten programla en özel anlarınıza ait görüntüleri en güzel şekilde saklayabileceksiniz. Program düzeltme özelliğiyle kırmızı göz, bulanıklık, kontrast gibi problemleri düzeltebilir. Ayrıca programın içindeki özellikler sayesinde video ve fotoğraflar editlenebilir.

Akıllı Yüz Tanıma Özelliği
Face Tagging özelliğiyle yüzünü programa ismiyle tanıttığınız kişilerin arşivinizdeki diğer fotoğrafları otomatik olarak bulunur. Program yüz tanıma konusunda %95 başarı oranıyla arşivinizi düzenlemek için etkili bir araç olacak. 1000 fotoğrafı 8 dakikada tarayan program fotoğrafları organize etmenizi çok hızlandıracak. Yüzünü tanımladığınız kişiler isimleriyle etiketlenecek ve üstüne geldiğiniz anda isimleri görünecek. Arama özelliğiyle de fotoğraflar içinde arama yapabileceksiniz.

Slayt Şov Yapma Özelliği
Hem fotoğraflarınız hem de videolarınızı karıştırarak yapabileceğiniz slayt şovlara efekt, yazı ve müzik ekleyebilirsiniz. Programın kendi içerisinde bulunan 12 hazır temayı kullanarak da birbirinden güzel slayt şovlar hazırlamak mümkün.

Video Dönüştürücü
Program kendi içerisinde bulunan "video converter" özelliğiyle videoları farklı video formatlarına dönüştürebiliyor. Programla videolarınızı PSP, iPod, iPhone, Zune, Xbox ve PS3 cihazları için uygun formata da dönüştürebiliyorsunuz.

DVD'ye Kaydetme
Programla video ve fotoğraflarınızı hemen DVD'ye yazdırabilirsiniz. Dilers

Üreticinin diğer programları

CyberLink YouCam geliştirilen yeni sürümüyle artık daha eğlenceli. Çevrimiçi sohbetleriniz...
Giderek artan dijital kamera kullanımı her anımızı kaydetmemize yol açtı. Günden güne arta...
Bilgisayarınızda film, dizi, belgesel ve benzer diğer video dosyalarını izlerken kullanabi...
PowerDVD, bilgisayarınızın gücünü asgari düzeyde kullanıp, kaliteli ses ve görüntü sağlaya...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar