VueScan  (95/98/Me) 8.6.04

Bir bakışta, VueScan

Tarayıcı Yazılım
Win Me/Win 98/Win 95İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
SharewareLisans :
-Fiyatı :
4,70 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 519 Download Sayısı :
25 Ocak 2010Eklenme Tarihi :
www.hamrick.comÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
VueScan Windows 95/98/Me işletim sistemleri için olan sürümü. VueScan dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Yazılım, fotoğrafçılar, ev kullanıcıları, tarama hizmeti verenler ve şirketler tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. VueScan, en yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değerlerine ve dengesine sahip sonuçlar alınabilen bir yazılımdır.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım soluk renk düzeltme, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özelliklere de sahiptir. Kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir ek araç yüklememektedir. Tüm diğer tarayıcı yazılımları gibi bunlar olmadan işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.

VueScan gelişmiş tarama seçeneklerine, güçlü özelliklere, renk canlılığını ve en iyi renk dengesini sağlama yeteneklerine sahiptir. 700'den fazla tarayıcıyı ve 209 ayrı dijital kameranın RAW dosya biçimini desteklemektedir. Eğer elinizde bir tarayıcı var ve siz bunu sürücüsü olmadığı için kullanamıyorsanız VueScan ile bu artık bir engel değil!

Üreticinin diğer programları

VueScan Windows 95/98/Me işletim sistemleri için olan sürümü. VueScan dünyanın en popüler ...
VueScan, dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Yazılım, fotoğrafçılar, e...
VueScan, dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Yazılım, fotoğrafçılar, e...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar