Dungeon Siege Demo  1.02

Bir bakışta, Dungeon Siege Demo

Gas Powered Games tarafından hazırlanan Dungeon Siege 3 boyutlu grafikleri, ses
Win Me/Win 2000/Win 98/Win XPİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
-Fiyatı :
187,50 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 1061 Download Sayısı :
08 Mart 2005Eklenme Tarihi :
Microsoft Corp.Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Gas Powered Games tarafından hazırlanan Dungeon Siege 3 boyutlu grafikleri, ses efektleri, oynanabilirliği ve atmosferiyle burada sayamayacağımız daha bir çok pozitif yönüyle sizleri günlerce bilgisayarınız başına bağlayacak. Evet Diablo 2 beklentileriniz karşılamadı mı? veya daha iyisini mi beklerdiniz? O zaman sizlere Dungeon Siege oynamanızı tavsiye ediyoruz. Uzun zamandır oynadığımız en iyi Action Rpg'lerden birisi, aslında en iyisi diyebiliriz.

Dungeon Siege'de kullanılan 3 boyutlu grafikleri gördüğünüzde bu oyun için ne kadar uğraşıldığını anlayacaksınız. Mekanların 3 boyutlu modellenişi gerçekten etkileyici. Rüzgarda ağaçların sallanışı ve çalıların arasından aninden çıkan yarattıklar, kendinizi çok kaptırdıysanız ürkmenize neden olabilir. Ayrıca, oyunun başında çalan müzik, mükemmel. Dungeon Siege'e karakterinizi görünüşünü istediğiniz gibi ayarlamınıza izin veren bir karakter yaratma ekranında sonra başlıyorsunuz ve ilerde 10 kişiye kadar çıkabilen grubunuzla aniden ortaya çıkan kötülüğün nedenini öğrenmek için bir maceraya atılıyorsunuz. Maceranız çok ilginç mekanlarda geçiyor çöller, bataklıklar, zindanlar. Diablo oynayanların en büyük problemlerinden birisi zindanlarda topladıkları malzemeleri koyabilecekleri yeterince yer olmaması ve sürekli olarak şehre dönmelerinin gerekmesiydi. Dungeon Siege'de problem yükleri taşımak için kasabalardan satın alabileceğini katırlarla çözülmüş. Ancak, alacağınız her bir katır grubunuza daha az kişi almanıza neden olacak.

Sonuç olarak Dungeon Siege çok güzel bir oyun. Ancak, Baldur's Gate tarzı Rpg sevenleri içerik olarak tatmin etmeyebilir. Ama yine de kesinlikle kaçırılmamalı.

Üreticinin diğer programları

Windows Vista işletim sistemi için gerekli olan yamaların Microsoft tarafından toplu bir p...
Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 Türkçe Dil Paketi, Türkçe için çevrilmiş hata iletileri ...
Microsoft Visual C++, Microsoft tarafından Visual Studio projesi dahilinde geliştirilen C+...
Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger için gerekli tek eklentidir. Sadece yeni birk...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar