Bahane Okey  1.2

Bir bakışta, Bahane Okey

Bahane Okey, Şimdi okey oyna eğlence başla..
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win Me/Win 2008/Win 98/Win ...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
0Fiyatı :
1,66 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 2753 Download Sayısı :
22 Aralık 2009Eklenme Tarihi :
BAHANE.GEN.TRÜretici :
Görüşleri Okuyun (1) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Oyunlarımızda Masaya Oturunca Başka Oyuncu Davet Edebilirsiniz.. Oyun içerisinde şikayet bölümüde bulunmaktadır. Sizi rahatsız eden durumu site içinde bulunan operatörlere direk mesaj yolu ile bildirebiliyorsunuz. Site içinde Operatör yada Admin yok ise Mail ile bildiriliyor. Multiplayer (çoklu oyunculu) oynanma, anında mesajlaşma özelliği bulunmaktadır. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi 2,3 ya da 4 kişi olarak da oynayabilirsiniz. Eksik oyuncuların yerine programın koyduğu Robotlar geçmektedir ve bu robotları yenmek hiç de kolay değildir. Oyun sırasında hattan düşen ya da oyundan çıkan birisi olduğunda yine Robotlar devreye girmekte ve oyun devam etmektedir. Programda MSN Messenger benzeri bir anında mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır. Dilerseniz mesajlarınıza duygularınızı ifade eden küçük resimcikler de ekleyebilirsiniz. Programın kullanımı ile ilgili ayrıntılı bir yardım sistemi mevcuttur.
Canınız bilgisayarda başkalarıyla okey oynamak istiyor ama her seferinde internete bağlanmak canınıza tak mı etti? Bilgisayara karşı okey oynamak size sıkıcı mı geliyor? Karşınızda gerçek insanlarla oynayıp, yendiğinizde keyif almak ve bunun muhabbetini yapıp rahatlamak mı istiyorsunuz? O halde "Bahane Okey" tam size göre...

Artık işyerinizdeki, internet cafenizdeki veya evinizdeki yerel ağ üzerinden diğer insanlarla okey masası kurup taş dizme derdi, hile yapma ihtimali olmadan boş vakitlerinizi eğlenceli hale getirmek mümkün! 

Bahane Okey sayesinde işyerinizi öğle araları veya boş vakitlerinizde, yerinizden hiç kalkmadan, okey takımı olmadan, ortamı kahvehaneye çevirmeden, iş stresinden kurtulup, çok eğlenceli bir ortama dönüştürebilirsiniz. Aynı şeyi arkadaşlarınızla bir internet kafede veya evinize kurduğunuz yerel ağ üzerinden yapmanız da mümkün.

Üreticinin diğer programları

Bahane Okey sayesinde işyerinizi öğle araları veya boş vakitlerinizde, yerinizden hiç kalk...
BAHANE TV II Plus ile yerli ve yabancı 500'den fazla televizyon kanalını ve binlerce radyo...
BHN Tv; Tv kartına ihtiyaç duymadan yerli yabancı 100 lerce Tv kanalını izleyip 1000 lerce...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar