Sandboxie  3.42

Bir bakışta, Sandboxie

Sanal Disk Oluşturma Programı
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win 2000/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,61 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 6628 Download Sayısı :
03 Aralık 2009Eklenme Tarihi :
SandBoxie Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan silinmesi için üretilmiş bir yazılımdır. Program belirlediğiniz bir klasörü sanal registry ve sanal disk olarak kullanır. Bundan böyle sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programlar sistemce okunur ama yazılamaz. Yazdığını sansa bile bunu sanal diske yazar. Bu sanal diskin kontrolü sizin elinizde olacağından istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Böylece hem zarar veremez hem de kontrol sizin elinizde olur.
Kurmak istediğiniz programları SandBoxie ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz.

Sürekli program deneyen kullanıcılar için çok yararlı olan SandBoxie ile bilgisayarınızı sürekli optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Üreticinin diğer programları

Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan sil...
Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan sil...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar