Audio Editor Deluxe  9.5.1

Bir bakışta, Audio Editor Deluxe

Ses Kaydetme ve Düzenleme Programı
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win Me/Win 2008/Win 98/Win ...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
$39.95 Fiyatı :
7,10 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 615 Download Sayısı :
16 Kasım 2009Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30 Günlük Kullanım
Uyarılar :
İstediğiniz her türlü kaynaktan ses kaydı yapabileceğiniz Audio Editor Deluxe ile sesleri parçalara ayırmak ve düzenlemek çok kolay. Program her düzeyde kullanıcıya hitap edebilmek için içinde sürükle-bırak, kopyala-yapıştır gibi basit komutlarla işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Program "rip" özelliği ile CD'lerde bulunan tüm sesleri herhangi bir kalite kaybı olmadan programa aktarmanızı sağlar. Bu işlem sırasında şarkı adı, şarkıcı adı gibi bilgileri otomatik kopyalar. Programa aktardığınız müzik veya sesleri burada düzenledikten sonra tekrar bir CD'ye kaydedebilirsiniz. Programın diğer bir özelliği ise "kayıt"tır. Program manuel olarak yönetilebilen pek çok farklı efekt seçeneğini müziklere eklemenizi sağlar. Sesi değiştirmeden, tempo düşürmeye, bass efektini artırmaktan farklı yankılanma süreleri oluşturmaya kadar akla gelebilecek pek çok efekt Audio Editor Deluxe sayesinde kolayca uygulanabilecek. Programla düzenlediğiniz sesleri WMA, RealAudio, Ogg Vorbis, ve WAV formatlarına kaydedebilirsiniz. Program ses efektleri oluşurmanıza ve bu efektlerle uyumlu grafikleri eklemenize izin veriyor.

Pogram kolay kullanımı sağlayan arayüzüyle her efekt için yardım sayfasına ulaşılmasını sağlayarak tıkandığınız her adımda destek veriyor.

Üreticinin diğer programları

İstediğiniz her türlü kaynaktan ses kaydı yapabileceğiniz Audio Editor Deluxe ile sesleri ...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar