HWM BlackBox  2.0

Bir bakışta, HWM BlackBox

Donanım Bilgisi Görme Programı
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win Me/Win 2008/Win 98/Win ...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
1,47 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 501 Download Sayısı :
16 Kasım 2009Eklenme Tarihi :
hARDWAREMANIAÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
donanımlarınıza ait bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir programdır. BlackBox bilgisayarınızın işlemcisi, bellekleri, anakartı, ekran kartı ve diğer bileşenleri hakkında bilgi sunmanın yanında aynı zamanda bu bileşenlere ait hız, sıcaklık, çalışma gerilimleri ve fan devir hızları gibi diğer önemli unsurlar hakkında da detaylı ve anlık bilgiler sunar.


Detaylı bir bilgisayar raporundan sonra dilerseniz bu işlevsel uygulama ile sistem performansınızı da Benchmark sekmesinden teste tabi tutabilir ve bilgisayarınızın ait test sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Program özellikle bilgisayar kullanımı ve kurulumu üzerinde iyi bir deneyime sahip olan ve bilgisayarından daha fazla performans almak için Hız Aşırtma (Overclock) yapmayı tercih eden kullanıcılar için ve satın aldığı bilgisayarın sahip olduğu bileşenlerin marka, model, seri gibi detaylı bilgilerine ve bu bileşenlerin özelliklerine ulaşmak isteyen kullanıcılar için iyi bir yardımcı program diyebiliriz.


Ayrıca Türk yapımı bir program olan HWM BlackBox'ın Türkçe dil seçeneği dışında İngilizce, Almanca, Fransızca gibi toplam 6 farklı dil seçeneği sunması uygulamanın hem kalitesini gösteriyor hem de uluslararası kullanılabilirliği olabilecek bir program geliştirildiğini kanıtlıyor.

Üreticinin diğer programları

donanımlarınıza ait bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olan ücretsiz...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar