Kaspersky Mobile Security  8.0.51

Bir bakışta, Kaspersky Mobile Security

Akıllı Telefonlar İçin Kaspersky Güvenlik Programı
Windows 7/Win Vista/Win XP/Win Me/Win 2008/Win 98/Win ...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
13,00 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 1449 Download Sayısı :
24 Ekim 2009Eklenme Tarihi :
KasperskyÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Symbian 9.x Series 60 3rd (Nokia)/Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1
Uyarılar :
Dünyanın en çok tercih edilen anti-virüs üreticisi Kaspersky tarafından geliştirilen Mobile Security akıllı telefonu olan kullanıcıları tüm mobil tehditlerden uzak tutar. 3G gibi uygulamalarla beraber artış gösteren mobil internet kullanımı tehditleri de beraberinde getiriyor. Tehditlere açık telefonlarda mobil cihaz bilgilerinin başkalarının eline geçmesinden, cihaz üzerinden SMS ve MMS atılması gibi kullanıcıları maddi zarara uğratacak sorunlarda görülebilir. Buna benzer tüm tehditlerden korunmak için Kaspersky Mobile Security en doğru tercih.

Kaspersky Mobile Security Özellikleri:

ANTİ-HIRSIZLIK
Kaspersky Mobile Security verilerinizin yanlış ellere geçmesini engeller, çalınmaya veya kaybolmaya karşı korur.

SMS Engelleme: Eğer akıllı telefonunuz çalınırsa veya kaybolursa verilerinizin yanlış ellere geçmesini engelleyebilirsiniz. Elinizde verilerinizin kopyaları veya yedekleri var ise telefonunuza basit bir SMS ile daha önceden belirlemiş olduğunuz şifreyi gönderiyorsunuz ve ardından bilgiler telefonun hafızasından silinerek telefon kilitleniyor. Telefonunuzu tekrar açmak için yalnızca daha önceden belirlediğiniz şifreyi girmeniz yeterlidir.
SMS ile Bulma: Bu özellik sayesinde telefonunuzu nerede olursa olsun bulabilirsiniz. Kaybolmuş olan telefonunuza bir SMS ile önceden belirlediğiniz şifreyi gönderiyorsunuz, ardından size cihazınızdan SMS geliyor. Bu SMS içeriğinde Google Maps tam olarak telefonun yerini gösteren koordinatları gösteriyor. Böylelikle telefonunuzun çalındığını veya kaybolduğunu ve nerede olduğunu kesin olarak öğrenmiş olursunuz.
SMS Temizleme: Eğer akıllı telefonunuz çalındıysa ve hiçbir şekilde geri getirilemeyeceğini düşünüyorsanız, telefonunuza bir SMS mesajı ve beraberinde önceden belirlediğiniz şifreyi göndererek içeriğindeki tüm gizli verilerinizi silebilirsiniz.
SIM İzleme: Eğer telefonunuzdan SIM kartı çıkarılırsa, telefon otomatikman kendini kilitler. Yeni bir SIM kart takılırsa, "SIM Watch" SIM izleme sistemi derhal size bil

Üreticinin diğer programları

Dünyanın en çok tercih edilen anti-virüs üreticisi Kaspersky tarafından geliştirilen Mobil...
Kaspersky nin piyasaya sürmeye hazırlandığı internet güvenlik yazılımı Internet Security, ...
Sürekli güncel virüs veritabanı, kullanıcı ve kaynak dostu arayüz, koruma ve güvenlik ayar...
Kaspersky nin piyasaya sürmeye hazırlandığı internet güvenlik yazılımı Internet Security, ...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar