Google Desktop  5.9.909.8267

Bir bakışta, Google Desktop

Google Masaüstü Arama Programı
Win Vista/Win XPİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
1,92 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1017 Download Sayısı :
13 Ekim 2009Eklenme Tarihi :
GoogleÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Google Desktop Search ile tanıştığımız Google Desktop yazılımı en yeni sürümü 5.9 ile karşımızda. Gelişimine devam eden ve gün geçtikçe yeni özelliklerin eklendiği program Windows Vista için tam destek sunarken, Linux ve Mac versiyonlarının yanında aynı zamanda artık tamamen Türkçe dil desteği sunuyor. Masaüstümüzün vazgeçilmezlerinden biri haline gelen bu yazılım sayesinde artık daha düzenli bir şekilde istediğimiz bilgilere anında ulaşabilecek ve sahip olabileceğiz.


Google Desktop, bilgisayarınızda arama yapmayı Google ile web’de arama yapmak kadar kolay hale getirir. Google Desktop, e-postalarınız, dosyalar, müzik, fotoğraflar, sohbetler, Gmail, görüntülediğiniz web sayfaları ve daha fazlası için tam metin araması sağlayan bir masaüstü arama uygulamasıdır. Bilgisayarınızı üzerinde arama yapılabilir hale getiren Desktop, bilgilerinizi kolayca erişebileceğiniz bir yere yerleştirir ve dosyalarınızı, e-postalarınızı ve favorilerinizi el ile düzenlemekten sizi kurtarır.

Google Desktop sadece bilgisayarınızda arama yapmanıza yardımcı olmakla kalmaz; ayrıca web’deki yeni bilgileri almanıza ve gadget’lar ve kenar çubuğu yardımıyla düzeninizi korumanıza yardımcı olur. Google Gadget’ları, masaüstünüzde herhangi bir yere yerleştirilerek yeni e-posta, hava durumu, fotoğraf, kişiselleştirilmiş haberler ve daha pek çok şeyi görüntülemenize olanak sağlar. Kenar çubuğu, masaüstünüzde bulunan ve gadget’larınızın düzenini korumanıza yardımcı olan dikey bir çubuktur.

Yeni! Geliştirilmiş Kenar Çubuğu ve Google Gadgets

Bilgisayarınızda Arama
Yararlı Sonuçlar


Bir Desktop araması yaptığınızda size en alakalı arama sonuçlarını gösteren bir sayfaya götürülürsünüz. Bu sayfadaki arama sonuçlarının her biri dosya adını ve arama terimlerinizin vurgulandığı kısa bir özeti içerir. Sayfanın üst kısmında yer alan bağlantıları kullanarak belirli bir öğe türü için, örneğin yalnızca dosyalar için, filtre uygulayabilirsiniz. Üstelik artık Desktop arama sonuçlarınızın önizlemesi

Üreticinin diğer programları

Google'ın ürettiği Picasa programı ile fotoğraflarınızı bulmak, düzenlemek, paylaşmak kısa...
Google'ın ürettiği Picasa programı ile fotoğraflarınızı bulmak, düzenlemek, paylaşmak kısa...
Google Desktop Search ile tanıştığımız Google Desktop yazılımı en yeni sürümü 5.9 ile karş...
Internet Explorer için geliştirilmiş versiyonu olan Google Toolbar ile artık Google arama ...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar