HJSplit  2.4

Bir bakışta, HJSplit

Dosya parçalama ve birleştirme yazılımı
Win Vista/Win XP/Win Me/Win 98/Win 95/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,33 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 751 Download Sayısı :
29 Temmuz 2009Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
HJ-Split bir dosya parçalama ve birleştirme yazılımıdır. Zaman zaman bilgisayar kullanıcıları büyük boyutlu dosyaları çeşitli nedenlerden dolayı parçalara ayırma gereksinimi duyabilirler. HJ-Split yazılımı bu işlevi oldukça başarılı biçimde yerine getirebilmektedir.

Ücretsiz olan yazılımın kullanımı da oldukça kolaydır. Yazılımın ana menüsü dört ayrı görevi tek tıklama ile yapabilecek biçimde tasarlanmış ve bu sayede çok güzel bir kullanıcı arayüzü sunulmuştur. HJ-Split yazılımı ile parçalamış olduğunuz dosyaları tekrar birleştirme imkanınınız da bulunmaktadır. Herhangi bir dosya türü ya da boyutu gözetmeksizin tüm dosyalarınızda kullanabilirsiniz.

Kuruluma gereksinim duymayacağınız yazılımı "hjsplit.exe" uygulamasına tıklayarak başlatabilirsiniz. 10gb'nin üstündeki büyük boyutlu dosyalar üzerinde dahi çalışma imkanı sunan yazılım dosya parçalama-birleştirme özelliklerinin yanısıra; dosya karşılaştırma ve sağlama işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir. Tüm Windows tabanlı işletim sistemleri ile uyumlu olan yazılımın boyutu da oldukça küçüktür.

Üreticinin diğer programları

HJ-Split bir dosya parçalama ve birleştirme yazılımıdır. Zaman zaman bilgisayar kullanıcıl...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar