Ashampoo Office 2006  1.20

Bir bakışta, Ashampoo Office 2006

ofis yazılımı
Win Vista/Win XP/Win Me/Win 98/Win 2000/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
SharewareLisans :
70$Fiyatı :
24,50 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 491 Download Sayısı :
10 Temmuz 2009Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Yazılımı 30 gün boyunca hiçbir kısıtlama olmaksızın deneyebilirsiniz
Uyarılar :
Ashampoo Ofis 2006 içerisinde bir sözcük işlemci bir de elektronik tablolama uygulaması barındıran güçlü bir ofis yazılımıdır. Ashampoo Office 2006 yazılımı işlerinizi daha hızlı yapabilmenizi ve yüksek kalitesi ile diğer ofis paketlerinin değerinde işlemler ortaya koyabilmenizi sağlamaktadır. Üstelik diğer kullanıcılarla Word ve Excel belgelerinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Pahalı Microsoft® Office paketine sadece diğer kullanıcılarla uyum sağlamak amacıyla sahip olma zorunluluğunuz da ortadan kalkmaktadır, çünkü Ashampoo Office 2006 Word ve Excel dosyalarını hiçbir zarar vermeden okuyup yazabilmektedir. Ashampoo Office 2006 yazılımının basit anlayışı budur.

Her bilgisayar kullanıcısı metin oluşturmak, düzenlemek ve hesaplama yapabilmek için bir ofis yazılımına gereksinim duyar. İyi bir ofis paketinin kullanımı kolaydır ve hızlıca sağlam sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Profesyonel kullanıcıların güçlü seçimi
Ashampoo Office 2006 yazılımı şu 2 ana bileşenden oluşmaktadır:

TextMaker 2006 Microsoft® Word dosyalarının tümünü hiçbir zarar vermeden okuyup yazabilen, güvenilir ve kullanıcı dostu bir sözcük işlemcisidir.

PlanMaker 2006 en yüksek seviyede Excel uyumluluk özelliğine sahip, modern bir elektronik tablolama yazılımıdır. Karmaşık çalışmalarınızı kolaylıkla oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ashampoo Office 2006 yazılımı güçlü yapısı, kolay kullanılabilirliği, kararlı ve hızlı çalışması, göze oldukça hoş gelen arayüzü, Word ve Excel belgeleri üzerinde işlem yapabilmesi, Türkçe dil desteği, diğer ofis paketleri ile tam uyumluluğu ve daha birçok özelliği ile çok iyi bir alternatif ofis yazılımıdır. Ayrıca uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir.

Üreticinin diğer programları

Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığ...
Ashampoo ClipFinder, en popüler video siteleri üzerinde arama ve video indirme işlemi yapa...
Ashampoo Ofis 2006 içerisinde bir sözcük işlemci bir de elektronik tablolama uygulaması ba...
Ashampoo WinOptimizer bir sistem yapılandırma programıdır. Sisteminizden en iyi verimi ala...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar