Allok AVI DivX MPEG to DVD Converter  2.5.0320

Bir bakışta, Allok AVI DivX MPEG to DVD Converter

video dönüştürücüsü, format değiştirme
Win Vista/Win XP/Win Me/Win 98/Win 95/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
SharewareLisans :
29$Fiyatı :
7,43 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 517 Download Sayısı :
29 Mayıs 2009Eklenme Tarihi :
Allok Soft Inc.Üretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Allok AVI DivX MPEG to DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.

Yazılım, AVİ formatında bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.
Taşınabilir medya göstericileri için AVİ değiştirici tüm görüntü dosyalarını desteklediği gibi birbirlerine de dönüştürebilmektedir. Yazılım, temelde AVİ görüntü dosyalarını birbirlerine dönüştürmekle kaymayıp aynı zamanda dönüştürdüğü bu görüntüleri DVD biçiminde yazabilmektedir.

Kullanıcıların en çok kullanıdığı biçimlerden birisi olan DVD, bilgisayar vb. cihazlarda rahatlıkla izlenebilmesine rağmen başka ortamlarda ya destekleyici bir yazılım ya da ek bir sisteme ihtiyaç duymaktadırlar. Hatta otomobil ve diğer araçlarda bulunan sistemlerde bu görüntüleri kullanabilmenin şartı mevcut cihazların bu sistemi desteklemesinden geçmektedir. Peki ya desteklemezse?

Günümüzde bir çok cihaz DVD vb. görüntüleri seyretmeye imkan vermesine rağmen, kullanıcıların yukarıda bahsedilen görüntü türlerini birbirlerine dönüştürmeye her zaman ihtiyaçları olmuştur olacaktırda. Üstelik görüntü cihazlarında çekilen bu tür görüntülerin uzantılarını da her cihaz okuyamamaktadır. O zaman görüntü biçimlerini birbirlerine dönüştürme kaçınılmaz olacaktır.

Çoğu zaman elimizdeki görüntüleri birbirlerine çevirdiğimizde ise görüntü kalitesinden ödün verildiği için görüntü iyi olmaz. Kalite düşer ve kullanıcı aradığı veya istediği görüntü kalitesine bir türlü ulaşamaz. Aynı zamanda bunları bir DVD'ye yazmak içinse ayrı bir yazılım kurmak zorundadırlar. Çeviri yapıldığı zaman ise çoğunlukla istenilen ses kalitesi de elde edilememektedir.

Yazılım temelde DVD görüntülerini diğer görüntü biçimlerine dönüştürmektedir. Ana dönüştürme kabiliyetleri arasında temelde yukarıda bahsedilen görüntü biçimleri vardır. Ancak dönüştürme biçimlerinin uzantılarında ise bu birimlerin alt birimleri olan tüm görüntü biçimleri de bulunmaktadır. Bu da günümüzün tüm

Üreticinin diğer programları

Allok AVI DivX MPEG to DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, AV...
WMV to AVI MPEG DVD WMV Converter güçlü bir video dönüştürme yazılımıdır. Yazılım WMV biçi...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar