Microsoft Office Professional  2007 Beta 2

Bir bakışta, Microsoft Office Professional

microsoft office yazılımları
Win XP/Win Vista/Win 2003İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
-Fiyatı :
440,00 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1772 Download Sayısı :
14 Nisan 2009Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Tüm Microsoft yazılımlarında olduğu gibi, bu yeni Office 2007 paketini kurabilmeniz için alttaki bağlantıya tıklayarak bir kullanıcı hesabı açmanız (Daha önceden Live ID hesabı açtıysanız ülke seçimi ekranından sonra açılacak sayfada bu bilgileri sağ tara
Uyarılar : Deneme sürümünü incelemek isterseniz bu dosyayı indirin. indirdiğiniz bu dosyayı çalıştırdığınızda bilgisayarınızda ISO uzantılı bir dosya daha oluşturulacaktır. Onu CD'ye yazmanız gerekecek, bu işlem için Nero, Alcohol, Clone Cd gibi herhangi bir CD/DVD
Hepimizin bildiği Microsoft Word, Excel, Access, Frontpage, Outlook'un olduğu Microsoft Office, daha yeni programlarla, yepyeni bir arayüzle ve ücretsiz olarak, hem de tam sürüm şeklinde karşımıza geliyor.

Microsoft Office, kişisel verimlilik ürünlerinden oluşan bir ürün grubundan daha kapsamlı ve bütünleşmiş bir sisteme evrimleşti. Pek çok kişinin zaten bildiği tanıdık araçları temel alan ve birlikte çalışmak için tasarlanmış sunucuları, hizmetleri ve masaüstü programlarını içeren Microsoft Office Sistemi, çok geniş bir yelpazede iş sorunlarını çözmektedir.

Bu Office Sistemi aşağıdaki konularda yardımcı olacak çözümleri oluşturmak için gerekli yapıtaşlarını sunmaktadır:

İşletmelerin bilgiye daha iyi ulaşabilmesini sağlayarak durumu daha iyi anlamalarını ve daha etkili karar alabilmelerini mümkün kılma.

Organizasyonun pazar yerindeki değişiklikleri öngörebilme, yönetebilme ve bunlara yanıt verebilme yeteneğini geliştirme.

Ekiplerin ve organizasyonların hızlı ve tutarlı bir şekilde birlikte çalışabilmesini sağlama.

Kişisel verimliliği artırma ve daha çok sayıda işletme kullanıcısının iş ortamlarına katkıda bulunmasını sağlama.

Office Sistemi Ürünleri

Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2003?ün arkasından gelen , Office Sisteminin mihenk taşıdır. Microsoft İntranet birlikte çalışma teknolojileri, Bilgi Hakları Yönetimi entegrasyonu ve endüstri standardı olan Genişletilebilir İşaretleme Dili (XML) desteği gibi yeniliklerle doğru insanlarla, bilgilerle ve iş süreçleriyle bağlantı kurma olanağı sunan Office 2007, daha verimli çalışmayı ve daha iyi sonuç almayı kolaylaştırmaktadır. Diğer gelişmiş özellikler arasında şunlar yer almaktadır:

Microsoft SharePoint? Ürünleri ve Teknolojileri "sürüm 2.0" entegrasyonu ekiplerin hızlı ve tutarlı bir şekilde birlikte çalışmasını sağlamakta ve zorlu iş ortamına daha çok sayıda çalışanın katkıda bulunabilmesini sağlamaktadır.

Microsoft Office Word 2007, Microsoft Office Excel 2007 ve Microsoft

Üreticinin diğer programları

Windows 7 Yükseltme Danışmanı, ( Windows 7 Update Advisor ) Windows Vista kullanıcılarına,...
Hepimizin bildiği Microsoft Word, Excel, Access, Frontpage, Outlook'un olduğu Microsoft Of...
Windows Vista ile birlikte uzunca bir süredir geliştirilmekte olan Internet Explorer 8'in ...
DirectX 9 yeni sürücüler ve yeni özellikler içeriyor. Üstelik daha yüksek performans vaat ...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar