Google Earth  5.0.11337.1968 Beta

Bir bakışta, Google Earth

uyduyla dünyanın her yerini görebilme
Win XP/Win Vista/Win 2000İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
10,48 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 6116 Download Sayısı :
14 Nisan 2009Eklenme Tarihi :
www.google.comÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Bu program sayesinde aradığınız evi, adresi, sokağı, okulu, parkları, 3 boyutlu arazi ve daha birçok şeyi görebileceksiniz. Uzaydan mahallenize gitmek için adresi yazın veya yön tuşlarıyla sağa sola gidip yakınlaştırın. Bu program sayesinde hayatınız kesinlikle kolaylaşacak. Uzaydaki uyduların çektiği görüntülerden kendi evinizi, işyerinizi, sokağınızı veya gideceğiniz bir yeri görmeye ne dersiniz?

Evet, inanılmaz olduğu kadar da gerçek bir durumla karşı karşıyayız. Google, aslında çoğumuzun hayal ettiği, bazı filmlerde de gördüğümüz, ama bu kadarı da olmaz dediğimiz işi yaptı ve uzaydan çekilen uydu görüntülerini bu programla internet kullanıcıların hizmetine sundu.

Belirlediğimiz bir ülkedeki tüm il, ilçe, köy, kasaba, akarsular, binalar, alışveriş merkezleri, konaklama merkezleri gibi aklımıza gelebilecek herşeyi uydu üzerinden gösteriyor bize. Tabi bu görüntüler anlık değil, belli bir süre öncesinde kaydedilmiş olan görüntüler. Yani pencereye çıkıp kafanızı yukarı kaldırıp el salladığınızda Google Earth'de görünmezsiniz :)

Artık arkadaşlarınıza evinizin yerini uzun uzun tarif etmenize gerek yok. Google Earth programında evinizin, işyerinizin vs. yerini bulup ister koordinatlarını göndererek, isterseniz de ekran görüntüsü alıp, yerinizi kolayca tarif edebilir, bu görüntüleri kullanarak web sitenize gerçek ulaşım haritaları yerleştirebilirsiniz.

Gayet net ve tatmin edici görüntüler sunan Google Earth beş yıldızlık bir uygulama.

Üreticinin diğer programları

Google Chrome programının taşınabilir aygıtlar için olan sürümü. Google'ın merakla beklene...
Google'ın Picasa'sını kullanarak bilgisayarınızdaki resimleri birkaç saniye içerisinde bul...
Bu program sayesinde aradığınız evi, adresi, sokağı, okulu, parkları, 3 boyutlu arazi ve d...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar