GanyanBilen  4.0

Bir bakışta, GanyanBilen

arşiv ve tahmin programı
Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
DemoLisans :
-Fiyatı :
19,47 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 1752 Download Sayısı :
29 Ocak 2009Eklenme Tarihi :
Tutku YazılımÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak komplike özelliklerle donatılmış, detaylı bir arşiv ve tahmin programıdır. Programın genel amacı, at yarışları oyunlarında bilgi faktörünün tam anlamıyla kullanılmasını sağlamaktır.

Biz herhangi bir at yarışı oyununda bülten ve diğer kaynaklardan çalışarak bilgi etkenini tam olarak kullanamıyoruz. Bunun birçok nedeni var, birkaç örnek verecek olursak; koşacak atlar arasında iki atı kıyaslarken atların yapmış olduğu, bundan önceki yarışlarını baz alırız. Fakat birçok kez 2 atı kıyaslarken bile en basitinden kilo, mesafenin ve pistin farklı olduğu durumlar söz konusu olmaktadır. Yani A atı 56 kilo ile 1200 metre mesafede çim pistte 1.15.36 süre ile koşmuştur. B atı ise 55 kilo ile 1400 metre mesafede kum pistte 1.32.48 süre ile koşmuştur. Koşacakları yarışta ise A atı 48 kilo B atı 54 kilo ile, 1600 metre çim pistte koşacaklardır. Sizce böyle bir durumda A atı mı iyidir yoksa B atı mı? Belki kendinize has geliştirmiş olduğunuz formüller doğrultusunda bu tür kıyaslamaları yapabiliyorsunuz, fakat ne kadar sürede ve ne kadar efor harcayarak yapıyorsunuz? Bir altılı oynamak istesek, örneğin ilk ayakta da 10 at koşsa bu 10 atın önceki yarışlarını teker teker hesaplayarak işin içinden çıkmanız gerçekten de çok zor olur.

GanyanBilen Programı, matematik uzmanlarının hazırlamış olduğu, oran orantı formüllerini kullanarak at yarışı oynayanların, bilgi faktörünü tam anlamıyla kullanmalarını sağlamak ve sağlam bir kupon hazırlamak için saatlerce zaman harcamamalarını sağlamaktır.

Programın hızlı bir şekilde çalışabilmesi için bilgisayarınızda, minimum 800 Mhz işlemci ve 128 Mb Ram bulunması önerilir.

Programı en az (1024 x 768) ekran çözünürlüğünde çalıştırmanız gereklidir.

Üreticinin diğer programları

Programımızın, anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile, stok takibi, cari hesap tak...
İddaaBilir programı ile kolay bir şekilde kuponlar hazırlayabilir, hazırladığınız kuponlar...
GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ...
Programımızın, anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile, stok takibi, cari hesap tak...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar