ThinkFree Office (Linux)  3.5.1088.34

Bir bakışta, ThinkFree Office (Linux)

Microsoft Office uyumlu yazılım paketi,ofis eklentisi
Linuxİşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
SharewareLisans :
49$Fiyatı :
59,20 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1184 Download Sayısı :
22 Ocak 2009Eklenme Tarihi :
ThinkFreeÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30 günlük deneme sürümden sonra kullanabilmek için satın almalısınız.
Uyarılar :

ThinkFree Office, kullanıcıların her türlü mesleki, eğitimsel ve kişisel belgelerle dosyaları sorunsuz bir şekilde oluşturmasına, birlikte etkileşime girmesine ve düzenlemesine olanak tanıyan sözcük işlemci, elektronik tablo ve sunum uygulamalarını içeren, Microsoft Office uyumlu bir yazılım paketidir. ThinkFree Office'in platform bağımsız çalışma özelliği onu herkes için en sevdikleri ofis uygulamalarını her yerde çalıştırabilmesinin ideal ve maliyet açısından verimli bir yolu haline getiriyor.

Microsoft Office ile Mükemmel Uyumluluk.
Write, Calc, Show - ThinkFree Office'in her üç bölümünün de kendi dosya biçimleri yoktur. Bu yazılımlar Word, Excel ve PowerPoint dosya biçimlerini kendi biçimleri olarak kullanıyor ve şimdiye dek olmadığı kadar muhteşem bir uyumluluk sağlıyorlar.
Linux, Mac ve Windows'ta çalışır.
ThinkFree Office, onu yalnızca MS Windows sisteminde değil, aynı zamanda Linux sistemlerinde de çalıştırmanıza olanak tanıyacak şekilde Java teknolojisiyle geliştirildi ve yapıldı. Linux üzerindeki ThinkFree Office, Windows üzerindeki ThinkFree Office ile tam olarak aynı özelliklere sahip.
Muhteşem bir alternatif
ThinkFree Office'in fiyatı, Microsoft Office'in 1/3'ü oranında. Bu piyasadaki ilk indirimli alternatif. ThinkFree Office neredeyse aynı görüntü ve his özelliklerine ve mükemmel bir uyuma sahip. Bu da ikinci alternatif çünkü ofis yazılımı değiştirme konusunda hiçbir ek maliyetiniz olmayacak.

ThinkFree Write
Microsoft Word belgelerini açın ve kaydedin.
ThinkFree Write, kendi dosya biçimi olarak MS Word .doc dosya biçimini kullanır. ThinkFree Write iki yönlü uyumluluk sağlar mı? ThinkFree Write, MS Word 97 veya daha sonraki sürümlerinde oluşturulmuş dosyaları olduğu gibi okuyabilir; aynı zamanda MS Word de ThinkFree Write tarafından oluşturulmuş veya düzenlenmiş belgeleri okuyabilir. ThinkFree Write parola korumalı belgeleri de açabilir.
Tam uyumluluğa sahip geliştirilmiş özellikler.
ThinkFree Write, profesyonel sözcük işlemci olarak

Üreticinin diğer programları

ThinkFree Office, kullanıcıların her türlü mesleki, eğitimsel ve kişisel belgelerle dosyal...
ThinkFree Office, kullanıcıların her türlü mesleki, eğitimsel ve kişisel belgelerle dosyal...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar