Multi Screen Emulator for Windows  2.0.2

Bir bakışta, Multi Screen Emulator for Windows

sanal ekran oluşturma,masaüstü yönetimi
Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
SharewareLisans :
14.99€Fiyatı :
1,60 MBBoyutu :
Bugün: 1      Bu hafta: 1      Toplam: 493 Download Sayısı :
18 Ocak 2009Eklenme Tarihi :
SiComponentsÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca sadece 2 sanal masaüstü oluşturabilirsiniz. Tam olarak kullanabilmek için satın almalısınız
Uyarılar :
Bugünlerde bilgisayar evrensel bir araç olup bu bağlamda çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılıyor. Bilgisayar özel çalışma aracı, yazı makinesi, hesap makinesi, oyun makinesi, CD, DVD oynatıcı ve hatta televizyon kutusunu birleştirebiliyor. Bilgisayarı kullanarak hemen hemen her şeyi yapmak mümkün! Aynı zamanda, her bir görev için Microsoft Windows'u ayrı ayrı kurmak gerekli değildir. Oyun, iş ve geliştirme araçları; Microsoft Windows iş istasyonunda ofis ve ev eğlencesi uygulamalarını kurup başlatmak mümkün. Fakat, eş zamanlı bir şekilde pencere sayısı önemli ölçüde artacağından bu uygulamaların hepsi başlatıldığında bir takım sorunlarla karşılaşılabilir ve bir uygulamadan diğerine geçtiğinizde sizi çıldırtabilir.

Multi Screen Emulator for Windows (MSEW), bu sorunu, Windows masaüstündeki kaosu ve herhangi bir kargaşadan kurtarmak için tüm pencereleri sanal ekranda çözmeye yardım eder. MSEW on taneye kadar sanal ekran oluşturabilir ve onların hepsini belli bir amaç için kullanabilir. Örneğin, metin editörleri, tablolama araçları (Excel gibi) ve mühendislik araçlarını ilk ekranda çalıştırabilir; oyunları başlatmak için ikinci ekranı ve sunum gösterimi ya da CD oynatıcıyla kaliteli müzik dinlemek için üçüncü ekranı kullanabilirsiniz. MSEW panelini ya da geçiş anahtarını kullanarak sanal ekrandan ayarlama yapılabilir.

Masaüstleri arasında değişim olunca, seçilmiş masaüstünde çalışan tüm uygulamalar önceki konumlara geri yüklenir. Masaüstü yönetimi, MSEW paneli de belli bir tuşa basmakla gerçekleşir. MSEW paneli tuşları dışında paneli fareyle tutarak masaüstünün herhangi bir köşesine sürükleyebilirsiniz.

Belirgin masaüstü öngörünümüne bakabilir ve MSEW açılır menüde seçilen menü parçalarına göre tüm uygulamaları çalıştırabilir (MSEW de farenin sağ tuşuna tıklandığında etkin hale geçer).MSEW 30-güne bağlı olmadan kullanılabilir.

10 ekranın tümü kullanılabilir.

Sanal ekran öngörünümüne bakılabilir.

E-posta yoluyla ücretsiz teknik destek.

Üreticinin diğer programları

Bugünlerde bilgisayar evrensel bir araç olup bu bağlamda çeşitli amaçlar doğrultusunda kul...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar